Podsumowanie pierwszego tygodnia FNCS i nadchodzące wydarzenia fanowskie

21.08.2019
Przez: Twórcy Fortnite
1 tydzień FNCS
Pierwszy tydzień rozgrywek Fortnite Champion Series dobiegł końca i pierwsi gracze zaklepali już sobie miejsca w finałach sezonu X! W tym tygodniu oglądaliśmy też niektóre z najlepszych akcji z poprzedniego weekendu, korzystając z funkcji powtórek po stronie serwera. Coś przegapiliście? Nadróbcie to tutaj.

Jak już wspominaliśmy we wpisie „Transmisje FNCS i powtórki po stronie serwera” w poprzednim tygodniu, co tydzień zamierzamy dostarczać wam nowe analizy i kompilacje najlepszych zagrań. Śledźcie kanał FNCompetitive na Twitterze, by być na bieżąco.

Problemy z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym
W poprzednim tygodniu wystąpiły pewne problemy: gra nie rejestrowała, że gracze mają włączone uwierzytelnianie wieloskładnikowe nawet wtedy, gdy tak było. Uniemożliwiło to niektórym wzięcie udziału w pierwszych 30 minutach rozgrywek kwalifikacyjnych, jednak szybko naprawiliśmy błąd. Nadal sprawdzamy, co go spowodowało, by uniknąć takich sytuacji w kolejnych turniejach FNCS. A tymczasem, jeśli nie włączyliście jeszcze uwierzytelniania wieloskładnikowego na swoich kontach, zróbcie to – opcję znajdziecie w menu ustawień konta. Włączone uwierzytelnianie wieloskładnikowe jest wymagane na wszystkich turniejach z nagrodami pieniężnymi. Więcej dowiecie się tutaj.

Fortnite Spotlight: Showdownunder
Marzyliście może o tym, by wasi ulubieni streamerzy lub twórcy tworzyli własne wydarzenia w Battle Royale lub trybie kreatywnym? To już możliwe dzięki Fortnite Spotlight! Ten program to pierwszy krok do promocji influencerów organizujących serie rozgrywek z pulami nagród sponsorowanymi przez Epic.

Od 26 sierpnia będziecie móc oglądać niektórych z najlepszych twórców z Oceanii biorących udział w pierwszym tygodniu wydarzenia organizowanego przez Click. Rozgrywki Showdownuder potrwają osiem tygodni, a do wygrania będą nagrody z puli 480 000 AUD. Śledźcie naszą stronę i kanały społecznościowe. Znajdziecie tam informacje, gdzie oglądać mecze i dowiecie się wszystkiego o planowanych rozgrywkach Fortnite Spotlight w innych regionach.

Fortnite na TwitchConie 2019
Niezależnie od tego, czy wybieracie się na TwitchCon, czy będziecie oglądać transmisję w domu, otrzymacie swoją dawkę Fortnite. Oglądajcie Twitch Rivals 27 września. Uczestnicy będą walczyć w rozgrywkach Fortnite Twitch Open o awans do Fortnite Twitch Showdown, który odbędzie się jeszcze tego samego dnia.

Będziecie na TwitchConie osobiście? Odwiedźcie stanowisko Twitch Rivals, by wziąć udział w rozgrywkach. Po raz pierwszy w historii TwitchConu losowo wybrani uczestnicy imprezy będą mieć szansę zmierzyć się w walce z najpopularniejszymi streamerami Twitcha podczas Fortnite Twitch Showdown!

Odwiedźcie poniższe strony, by dowiedzieć się więcej o Twitch Rivals, Fortnite Open i Fortnite Showdown: