Secret Skirmish Duyurusu

18.01.2019
Yazar: Matt Layman

Rekabetçi Fortnite’çılar,


Öncelikle mutlu yıllar! 2019 yılı turnuva sezonunu özel davetiyesi olan oyuncularımızın katılabileceği Secret Skirmish turnuvası ile açıyoruz. Aramızda kalsın, iki gün sürecek bu etkinliğin sonunda toplam 500.000 $ değerinde ödül dağıtacağız. Bu etkinliğe, herkese açık Fortnite turnuvalarında en üst sıralara yerleşmiş oyuncular davet edilecek. 

Etkinlik, 14 ve 15 Şubat tarihlerinde aşırı gizli bir test merkezinde düzenlenecek, kuşlar öyle söyledi. Ama her bir maç resmi kanallarımızda yayınlanacak, merak etmeyin. TwitchCon ve PAX’te şahit olduğunuz çekişmeli maçları burada da izleyeceksiniz; fakat bu iki günlük etkinlikte önceki turnuvalardan farklı fazladan birtakım... faaliyetler... de görebilirsiniz. Bu etkinlikle ilgili sırları açığa çıkarmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

Bu etkinliği düzenlerken canlı yayın ekibimizi de yıl sonunda düzenleyeceğimiz Fortnite Dünya Kupası’na gizliden gizliye hazırlamış olacağız. Fortnite Dünya Kupası’na nasıl katılabileceğinizle ilgili detayları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Unutmayın, bu bir sır. Aman ağzınızdan kaçırmayın!