Ganimetleri kapmak için Fortnite Şampiyonası Finalleri'ni Twitch'te izleyin; ayrıca Winter Royale 2019 da geliyor!

05.12.2019
Yazar: Fortnite Rekabetçi Ekibi

FNŞ 2. Bölüm: 1. Sezon Finalleri
Fortnite Şampiyonası 2. Bölüm: 1. Sezon Finalleri, 6 Aralık'ta başlıyor! En sevdiğiniz oyuncunun performansını Twitch'ten canlı izleyerek heyecana ortak olun!

İkinci Fortnite Şampiyonası'nın büyük finalini onaylanmış bir Twitch kanalından izleyerek Fortnite Şampiyonası 2. Bölüm: 1. Sezon spreyi ve sancağı kazanabilirsiniz! Sadece bir kereye mahsus dağıtılacak olan bu eşyaları alabileceğinizden emin olmak için Twitch hesabınızla Epic hesabınızın birbirine bağlı olduğunu kontrol edin. FNŞ Finalleri'ni onaylanmış bir Twitch kanalında 6 Aralık Cuma veya 7 Aralık Cumartesi tarihlerinde izleyerek sancak, 8 Aralık Pazar günü izleyerek sprey kazanabilirsiniz. Blogun devamında ganimet kazanabilmek için hesaplarınızı nasıl bağlayabileceğinizi gösterdik.

WINTER ROYALE 2019 ÇİFTLİ DUYURUSU
11BR_WinterRoyale_Announce_Social.jpg
Winter Royale, 2019'da çok daha ihtişamlı olarak geri dönüyor! Aralık ayında üç farklı günde, üç farklı Çiftli turnuvası düzenlenecek; üstelik bu turnuvalara 5'er milyon dolarlık ödül havuzu ayırdık!  Platformlara özel olarak düzenlenecek Çiftli turnuvasına her bölgeden ve her dereceden oyuncu katılabilecek. Oyun içi etkinlikler ve kurallarla ilgili detaylar yakında paylaşılacak.

GANİMET DÜŞÜRMEK İÇİN EPIC VE TWITCH HESAPLARINI BAĞLAMAK
Epic Games ve Twitch hesaplarınızı bağlamak için sizleri buraya alalım. Burada hesaplarınızı bağlama seçeneğini göreceksiniz. Ona tıkladığınızda Twitch'te oturum açmanız istenecek; oturum açınca da işlem tamamlanacak.

all-good.jpg
Hesabınızı bağladıktan sonra şu bildirimi aldığınızda ganimet dağıtma özelliğine sahip olan bir kanalı izlediğinizi anlayacaksınız:

unlinked.jpg
Bildirim, hesaplarınızın bağlı olmadığını söylüyorsa yukarıda bahsettiğimiz hesap bağlama sayfasını açan ibareye tıklayın.

Fortnite Şampiyonası ganimetleri dağıtacak Twitch kanallarının tam listesi şöyle:

Avrupa:
hennytrickzendrettal1mpl3Corecoffehhcrakyxsolaryfortnitecaptainwindxstr_rikiByykkswaggirbk_lefteyeartorrimthemarteenimsdaloluki3vorwenn7torogv_tomperzwetschkeevelone192spt083

Kuzey Amerika Doğu:
doctorfootballKariyuTVtbarneshanssennaakaviperakalinktvtabzGHekkisxsleezbearstrodlesaircoolpunisherexceedoggandhifnAgholormarcsfnnutiffyreverse2kconjurzCeiceluckylukielukedegenfnnounzyfntcromiampandushfndanklinepouringsoddndestroywizebtwconnersfnmulvjlovetvtrapkilledspiroktechmatterwhos_teoseirdjosegxbobbgdiddyTossilyohreckzRubyfiedTV

Kuzey Amerika Batı:
jagncraefnTyTyKO_hemmessyblyssfnRottenTwinkiesogKix premev8MechFPSnkou_ttwikosliinkydogRazzyEMsnekoasianfeedsimzaniciicarleecrackerchanbatspy7trevholLeeOhhayydensfkyodaa cyfareDBreebllymvptyfeedskenshifnkirky_ljymbowsliceAbateszechampmaxtlbrocoribambeehjmoofyoblueekaiagultralserhawk aixeisauul9mrferruzcapeterggsgetboopedbraPowured

Brezilya:
chinaskifnguidustytefoyospooshhhdracul1nxavlrxutowscreamtvfrancholiganskiipertropphyeleonnkoficialvitinskrteliminatedsamudemisionesnoclickbgtnihxktapehkurtzfnzecapiranha

Ortadoğu:
syazrennalreadybrokenxkinjifncyx_sSiddigcursivezhypedevjorjez1gnotmessipgegodlike17_jdsourianoidrfxthfatechozaytv

Okyanusya:
spagyybenynzsorifvxlupusryundcjynxlecancarlawnmowerrraussieanticsaleccau

Asya:
harukiyo2aimhero_od_obbyobm1025