Announcement

Collapse
No announcement yet.

[PL] Prywatny Serwer "Custom"

Collapse
X

[PL] Prywatny Serwer "Custom"

Collapse
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  [PL] Prywatny Serwer "Custom"

  Witam piszę jako przedstawiciel Największej Polskiej społeczności TeamSpeak3 oraz osoba odpowiedzialna za organizowanie turniejów w szkołach Licealnych . Piszę do was z zapytaniem czy moglibyśmy uzyskać klucz do prywatnego serwera na którym będziemy mogli przeprowadzić szkolne zawody między uczniami . Dokładnej daty jeszcze nie znamy na tą chwilę przeprowadzane będą zawody z innych gier typu : League Of Legends , Counter Strike . Jeśli będzie taka potrzeba to prześlemy informację odnośnie przybliżonego terminu Turnieju . Zależy nam na tym żeby turniej odbył się w pełni profesjonalnie wraz z nagrodami . Żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik i spełnić wszystkie wymagania dotyczące Turnieju potrzebujemy właśnie do tego serwera na którym całe wydarzenie będzie się odbywać . Prosiłbym o rozpatrzenie mojej wiadomości i odpowiedz . W razie konieczności przesłania dokumentu potwierdzającego opisany turniej proszę o przesłanie maila na który taki dokument mamy przesłać . Dziękuje i pozdrawiam Mikołaj

  #2
  Witam piszę jako wielki fan gry fortnite, ponieważ chciałbym prosić o klucz do prywatnego servera, bo chciałbym zorganizować turniej w mojej szkole. Pragnę aby turniej odbył się profesjonalnie wraz z nagrodami. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
  Konrad

  Comment


  #3
  Prosił bym p prywatny serwer ponieważ bym zaprosił wszystkich kolegów i byśmy nagrali na yt i byśmy mieli turniej na yt serdecznie pozdrawiam
  KUBA

  Comment


   #4
   Prosze o klucz ponieważ mam organizowac turnieje w fortnite

   Comment


    #5
    Prosze o klucz ponieważ mam organizowac turnieje w fortnite wraz z nagrodami

    BARTOSZ
    Comment


     #6
     Chciałbym otrzymać customy by tworzyć turnieje dla team speaka oraz dla miasta w którym mieszkam

     Comment


      #7
      Chciałbym otrzymać customy by tworzyć turnieje dla team speaka oraz dla miasta w którym mieszkam
      czekam na odpowiedź Kacper

      Comment


       #8
       Cześć, niedługo mam urodziny i chciałem zrobić turniej w Fortnite dla kolegów i koleżanek na prywatnym serwerze. Jest to moje wielkie marzenie. Bardzo będę wdzięczny jak pomożecie mi je spełnić przesyłając kod do utworzenia serwera. Pozdrawiam, Maks.

       Comment


        #9
        dzień dobry chciałbym zorganizować turniej dla osób z discorda. Chcemy wykonać taki turniej gdyż vhcemy wyłonić najlpeszefo ktory dostanie nagrodę. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby i czekam na odpowiedź

        Comment


         #10
         Dzien dobry,bardzo bym chciał prywatny serwer poniewaz chce nagrywac simon mowi, obiecuje ze nie bede robil wyzwan poniewaz jestem w robieniu wyzwan bardzo dobry i nie potrzebuje ale jednak bardzo bym chcial jak juz mowilem chce nagrywac duzo odcinkow z widzami. Bymbył bardzo wdzieczny za odpowiedz i o wyrażenie zgody na serwer.
         Z poważaniem,
         Janczareq

         Comment


          #11
          Prosiłbym O Prywatny serwer Aby Nagrać Odcinek Na Youtube typu ''sajmon mówi"

          Comment


          #12
          Dzień dobry.
          Chciałbym poprosić Was Epic Games o klucz do prywatnego serwera w Fortnite Battle Royale, ponieważ chciałbym zorganizować turniej z nagrodami dla moich kolegów z Teamu.
          Z góry dziękuję i pozdrawiam
          OnLyFire_Vashion

          Comment


           #13
           Dzień dobry.
           Chciałbym poprosić Was Epic Games o klucz do prywatnego serwera w Fortnite Battle Royale, ponieważ chciałbym zorganizować turniej z nagrodami dla moich kolegów z Teamu jeszcze nie wiem kiedy ale nie długo.
           Z góry dziękuję i pozdrawiam
           OnLyFire_Vashion

           Comment


            #14
            Dzień dobry.
            Chciałbym poprosić Was Epic Games o klucz do prywatnego serwera w Fortnite, ponieważ chciałbym zorganizować turniej z nagrodami dla moich kolegów z Teamu jeszcze nie wiem kiedy ale nie długo.
            Z góry dziękuję i pozdrawiam
            OnLyFire_Vashion

            Comment


             #15
             Witam. Gram w fortnite od dawna, bardzo lubię te grę. Chciałbym poprosić was o to, abym mógł uzyskać prywatny serwer w Fortnite.Napewno zrobiłbym z prywatnego serwera. Z góry dziękuje.

             Comment

             Working...
             X