Announcement

Collapse
No announcement yet.

[PL] Prywatny Serwer "Custom"

Collapse
X

Collapse
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Witam piszę jako przedstawiciel Największej Polskiej społeczności TeamSpeak3 oraz osoba odpowiedzialna za organizowanie turniejów w szkołach Licealnych . Piszę do was z zapytaniem czy moglibyśmy uzyskać klucz do prywatnego serwera na którym będziemy mogli przeprowadzić szkolne zawody między uczniami . Dokładnej daty jeszcze nie znamy na tą chwilę przeprowadzane będą zawody z innych gier typu : League Of Legends , Counter Strike . Jeśli będzie taka potrzeba to prześlemy informację odnośnie przybliżonego terminu Turnieju . Zależy nam na tym żeby turniej odbył się w pełni profesjonalnie wraz z nagrodami . Żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik i spełnić wszystkie wymagania dotyczące Turnieju potrzebujemy właśnie do tego serwera na którym całe wydarzenie będzie się odbywać . Prosiłbym o rozpatrzenie mojej wiadomości i odpowiedz . W razie konieczności przesłania dokumentu potwierdzającego opisany turniej proszę o przesłanie maila na który taki dokument mamy przesłać . Dziękuje i pozdrawiam Mikołaj

Witam piszę jako wielki fan gry fortnite, ponieważ chciałbym prosić o klucz do prywatnego servera, bo chciałbym zorganizować turniej w mojej szkole. Pragnę aby turniej odbył się profesjonalnie wraz z nagrodami. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
    Konrad

Comment

Prosił bym p prywatny serwer ponieważ bym zaprosił wszystkich kolegów i byśmy nagrali na yt i byśmy mieli turniej na yt serdecznie pozdrawiam
      KUBA

Comment

Prosze o klucz ponieważ mam organizowac turnieje w fortnite

Comment

Prosze o klucz ponieważ mam organizowac turnieje w fortnite wraz z nagrodami

BARTOSZ

Comment

Chciałbym otrzymać customy by tworzyć turnieje dla team speaka oraz dla miasta w którym mieszkam

Comment

Chciałbym otrzymać customy by tworzyć turnieje dla team speaka oraz dla miasta w którym mieszkam
              czekam na odpowiedź Kacper

Comment

Cześć, niedługo mam urodziny i chciałem zrobić turniej w Fortnite dla kolegów i koleżanek na prywatnym serwerze. Jest to moje wielkie marzenie. Bardzo będę wdzięczny jak pomożecie mi je spełnić przesyłając kod do utworzenia serwera. Pozdrawiam, Maks.

Comment

dzień dobry chciałbym zorganizować turniej dla osób z discorda. Chcemy wykonać taki turniej gdyż vhcemy wyłonić najlpeszefo ktory dostanie nagrodę. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby i czekam na odpowiedź

Comment

Dzien dobry,bardzo bym chciał prywatny serwer poniewaz chce nagrywac simon mowi, obiecuje ze nie bede robil wyzwan poniewaz jestem w robieniu wyzwan bardzo dobry i nie potrzebuje ale jednak bardzo bym chcial jak juz mowilem chce nagrywac duzo odcinkow z widzami. Bymbył bardzo wdzieczny za odpowiedz i o wyrażenie zgody na serwer.
                    Z poważaniem,
                    Janczareq

Comment

Working...
                    X