Trwa do 17 września
badge

Sezon 3 Rozdziału 3: Luzik

Karnetbojowy

Wyspa to jedna wielka impreza. Wskakuj do gry i dziel się dobrymi wibracjami!

Fortnite – karnet bojowy Sezonu 3 w Rozdziale 3
Nowe sposoby na PD
Battle Royale
Battle Royale i Zero Budowania to nie jedyne sposoby na zbieranie PD karnetu bojowego. Zgromadzicie je także dzięki wyróżnieniom w trybie kreatywnym! Twórcy mogą umieszczać wyróżnienia na mapach w grach lub przygodach przeznaczonych dla graczy. Grajcie po swojemu, by odblokować Dartha Vadera, Evie, Malika i nie tylko! Czego można spodziewać się w dalszej części sezonu? Na odblokowanie czeka światowej sławy archeolog, Indiana Jones.

1500 V-dolców z powrotem

Zdobądź karnet bojowy za jedyne 950 V-dolców i zarób do 1500 V-dolców, grając. Użyj ich, by kupić kolejny karnet bojowy lub rzeczy w sklepie.

Dostępne również z Ekipą Fortnite

Ekipa Fortnite to fantastyczna subskrypcja zawierająca karnet bojowy, 1000 V-dolców co miesiąc oraz wyjątkową comiesięczną Ekipakę.

Sezon 3 Rozdziału 3 w Fortnite: Luzik

Sezon 3 Rozdziału 3

W Sezonie 3 Rozdziału 3, Luziku, Wyspa to jedna wielka impreza. Szalej w Wodospadzie Rzeczywistości, jeźdź na stworzeniach, przeżyj kolejkę Świrojazd i zabaw odświeżonym arsenałem. Sprintuj, wspinaj się i przebijaj do Królewskiego Zwycięstwa bez względu na to, czy wybierzesz budowanie w Fortnite: Battle Royale, czy walkę bez budowania Fortnite: Zero Budowania.

© I ™ LUCASFILM LTD.