Od teraz do 19 marca

Sezon 1 Rozdziału 3 – Odwrócenie

Karnetbojowy

Odkrywajcie nieznaną wyspę. Zdobądźcie Koronę. Wpadnijcie na Spider-Mana.

Fortnite – karnet bojowy Sezonu 1 Rozdziału 3
Nowe sposoby na PD
Battle Royale
Battle Royale nie jest jedynym miejscem, w którym możecie zbierać PD karnetu bojowego. Zgromadzicie je także dzięki pochwałom w trybie kreatywnym! Twórcy mogą umieszczać pochwały na mapach w grach lub przygodach przeznaczonych dla graczy. Bawcie się, jak chcecie, by odblokować Pajączka, Fundamenta i inne elementy!

1500 V-dolców z powrotem

Zdobądź karnet bojowy za jedyne 950 V-dolców i zarób do 1500 V-dolców, grając. Użyj ich, by kupić kolejny karnet bojowy lub rzeczy w sklepie.

Dostępne również z Ekipą Fortnite

Ekipa Fortnite to fantastyczna subskrypcja zawierająca karnet bojowy, 1000 V-dolców co miesiąc oraz wyjątkową comiesięczną Ekipakę.

Fortnote – Sezon 1 Rozdziału 3: Odwrócenie

Sezon 1 Rozdziału 3

Wyspa, którą znaliście, stanęła na głowie... dosłownie. Wskoczcie na nową mapę i zajrzyjcie w każdy zakamarek tego nieodkrytego jeszcze świata. Zacznijcie od odwiedzenia słynnej miejscówki Spider-Mana, redakcji Daily Bugle, lub wpadnijcie do Sanktuarium – bazy głównej Fundamenta i Siódemki. Przy okazji wizyty pomóżcie Siódemce w przygotowaniach do nadciągającej wojny z Urojonym Reżimem w zamarzniętej niegdyś krainie, pełnej nowych lokacji i niebezpiecznych warunków pogodowych, które wystawią wasze umiejętności na próbę. Do zobaczenia na drugiej stronie!

Wszystkie nazwy handlowe należą do ich właścicieli