Sezon 4 Rozdziału 2 w Fortnite

Bądź super

Dysponujesz teraz mocą. Wykorzystaj supermoce, takie jak Tajemne Rękawice Doctora Dooma, Osłona Cierniowa Groota, Deska Srebrnego Surfera i inne, które pojawią się później w tym sezonie.

Helicarrier Fortnite

Lokacje i Sentinele

W grze pojawili się nie tylko bohaterowie i złoczyńcy Marvela, ale także ich klasyczne lokacje. Wskakuj na Wyspę i zobacz nowe miejsca, jak Domena Dooma, Cmentarzysko Sentineli i nie tylko.

Karabin energetyczny w Fortnite

Karabin energetyczny Stark Industries

Prosto z laboratoriów Starka w twoje ręce trafia nowy Karabin energetyczny Stark Industries – charakterystyczna broń, która zapewnia różne korzyści w zależności od sposobu celowania.

Łupy z nieba w Fortnite

Łupy z nieba

Masz wsparcie Stark Labs. Zestrzel drony zaopatrzeniowe Starka, krążące nad rozsianymi po mapie lądowiskami Quinjetów, by otrzymać potężne bronie i zdolności bohaterów.

Fortnite: Wstęp

Przeczytaj Wstęp do wojny

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób bohaterowie i złoczyńcy Marvela trafili na Wyspę, przeczytaj komiks „THOR: WOJNA O NEXUS” w pomieszczeniu Helicarriera w grze lub na stronie LINK.

Przebudzenie w Fortnite

Obudź w sobie bohatera lub złoczyńcę

Z nadejściem bohaterów i złoczyńców przyszedł również czas na bohaterskie i podłe czyny. Po zakupie karnetu bojowego wykonaj specjalne zadanie każdej z legend Marvela, by odblokować ich Przebudzenia: zintegrowane emotki, które odkryją drzemiącego w nich bohatera lub złoczyńcę.