Zobacz zwiastun

Karnet bojowy Sezonu 6 w Rozdziale 2 FINAŁ KRYZYSU PUNKTU ZEROWEGO

FINAŁ KRYZYSU PUNKTU ZEROWEGO

W Finale kryzysu Punktu Zerowego, agentowi Jonesowi i Fundamentowi (jednemu z Siódemki), udało się zabezpieczyć Punkt w wieży w kamienia. Podczas tego procesu Punkt Zerowy wyemitował tajemniczy impuls, który wyeliminował całą zaawansowaną technologię na swojej drodze i na nowo ukształtował Wyspę.

Karnet bojowy Sezonu 6 w Rozdziale 2 PRZEKROCZ GRANICĘ STREFY PIERWOTNEJ

PRZEKROCZ GRANICĘ STREFY PIERWOTNEJ

PO WYSPIE ROZRASTA SIĘ STREFA PIERWOTNA, NIETKNIĘTA PRZEZ NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĘ. W JEJ CENTRUM ZNAJDUJE SIĘ IGLICA WRAZ Z OTACZAJĄCĄ WIOSKĄ. CZYHAJĄCA W CIENIU IGLICY DZICZ OBJĘŁA LOKACJE WYSPY, TAKIE JAK KOLOSALNY KWARTAŁ I KOŚCIANE KRAŃCE. JEŚLI WYRUSZYSZ POZA SKRAJ STREFY PIERWOTNEJ, ODNAJDZIESZ CHRONIONE PRZEZ TAJEMNICZE SIŁY IGLICE-STRAŻNIKÓW.

Karnet bojowy Sezonu 6 w Rozdziale 2 TWÓRZ WŁASNĄ BROŃ

TWÓRZ WŁASNĄ BROŃ

NIE POLEGAJ TYLKO NA ZNAJDOWANYCH NARZĘDZIACH – TWÓRZ JE SAMODZIELNIE! UŻYWAJĄC ŁUPÓW ZE ZWIERZĄT I NIETKNIĘTEJ PRZEZ IMPULS TECHNOLOGII MOŻESZ TWORZYĆ BRONIE W DOWOLNYM MIEJSCU. SKONSTRUUJESZ W TEN SPOSÓB ZADAJĄCE WYSOKIE OBRAŻENIA BRONIE PIERWOTNE, TAKIE JAK PIERWOTNY KARABIN, ZNANE BRONIE PRECYZYJNE, JAK REWOLWER, ORAZ POTĘŻNE ŁUKI, NA PRZYKŁAD ŁUK PŁOMIENISTY I ŁUK MECHANICZNY.

Karnet bojowy Sezonu 6 w Rozdziale 2 OSWÓJ DZICZ

OSWÓJ DZICZ

NA WYSPIE ROI SIĘ OD DZIKICH ZWIERZĄT – OD ŁATWYCH ZDOBYCZY, TAKICH JAK KURCZAKI, PO DRAPIEŻNE WILKI. POLUJ NA NIE LUB OSWAJAJ JE, NIE TYLKO BY PRZETRWAĆ, ALE TAKŻE BY GROMADZIĆ MATERIAŁY DO TWORZENIA PRZEDMIOTÓW. CHOĆ WILKI PRZEMIERZAJĄ JUŻ OKOLICĘ, NAJSTRASZNIEJSZE DRAPIEŻNIKI DOPIERO SIĘ WYKLUJĄ…

WYGRYWAJ DZIĘKI ZAOPATRZENIU

WYGRYWAJ DZIĘKI ZAOPATRZENIU

PUNKT ZEROWY CO PRAWDA NIE ZNISZCZYŁ WYSPY, ALE NIEKTÓRZY PRZYGOTOWYWALI SIĘ NA TAKĄ MOŻLIWOŚĆ. JEŚLI W BUNKRACH NATRAFISZ NA SKRZYNIE, OTWÓRZ JE, BY ZDOBYĆ POTĘŻNE BRONIE (NA PRZYKŁAD WYRZUTNIE RAKIET) – OD RZADKICH AŻ PO LEGENDARNE. W MIARĘ POSTĘPÓW W SEZONIE, BĘDĄ POJAWIAĆ SIĘ KOLEJNE NOWINKI W POSTACI BRONI I ULEPSZEŃ, TAKIE JAK NOWY ZESTAW GRUBAŚNYCH OPON, Z KTÓRYMI ZASZALEJESZ W TERENIE.

PIERWOTNA MOC
PIERWOTNA MOC
Karnet bojowy