Obejrzyj zwiastun

Inwazja Obcych w Sezonie 7 Rozdziału 2 w Fortnite

Przybyli

Inwazja tajemniczej armii Obcych rozpoczęła się od wybuchowego ataku. Urojony Reżim (UR) pod dowództwem Doktor Slone zdecydował się stawić jej opór. W trakcie chaotycznej walki poznasz postacie, które cieszą się z najazdu, są mu przeciwne lub po prostu chcą dalej wędkować. Stawka to los wyspy.

Latające talerze w Fortnite

Latające spodki

UFO należą już nie tylko do Obcych. Zestrzeliwuj spodki lub porywaj je, by nimi kierować. Lataj po okolicy z oddziałem, strzelając we wrogów, zabieraj wszystko, co nie jest przymocowane na stałe i miotaj uciekającymi pojazdami.

Innowacje UR w Fortnite

Innowacje UR

W walce z najeźdźcami z kosmosu Urojony Reżim wykorzystuje wyrafinowane bronie. Sprawdzaj otoczenie skanerem zwiadowczym, strzelaj przez budowle karabinem magnetycznym i wywalcz sobie przejście elastycznym karabinem impulsowym. Obcy również dysponują wyjątkową technologią – na przykład miotaczem promieni Kymery. W miarę postępów w sezonie pojawią się kolejne bronie.

Tworzenie przedmiotów ze śrubkami i nitami w Fortnite

Zmieniaj, jak chcesz

Zabłąkane UFO sprawiły, że wszędzie jest pełno śrubek i nitów – bardzo przydatnych składników! Pozwolą ci one stworzyć bronie, których przez jakiś czas nie było w grze. Zmień karabin szturmowy w taki, który strzela krótkimi seriami, pistolet maszynowy w jego wersję szybkostrzelną lub zwykłą strzelbę w dźwigniową.

Stwórz własny strój Kymera w Fortnite

Stwórz własnego Obcego

W tym sezonie karnetu bojowego natychmiast zyskujesz personalizowany strój Kymery – Obcego, którego możesz kształtować, jak chcesz. Zbieraj artefakty Obcych w grze, by zdobywać dodatkowe style Kymery. Mieszaj różne kształty głowy, kolory oczu, tekstury skóry i nie tylko, by stworzyć własną wersję. Sprawdź kombinacje stylów Kymery, powracające gwiazdki bojowe i inne nagrody na stronie karnetu bojowego.

Inwazja
Inwazja
Karnet bojowy