Sezon 8 w Rozdziale 2 w Fortnite – Wojna przybiera nowy kształt

Wojna przybiera nowy kształt

Po zniszczeniu statku-matki zasilające go Sześciany rozbiły się na Wyspie. Zaczęły roznosić skażenie i tworzyć przejścia do mrocznego, pełnego potworów „Ubocza”. Walcz o ocalenie Wyspy... póki nie jest za późno.

Fortnite – Przejdź w Ubocze

Przejdź w Ubocze

W każdym meczu napotkasz nową lokację dotkniętą wpływem Ubocza lub zobaczysz anomalie Ubocza – bramy, które wciągną cię do środka, jeśli się zbliżysz. Po przejściu przez bramę stawisz czoła falom potworów Sześcianu i będziesz mieć szansę na zdobycie broni z Ubocza oraz specjalnych składników. W tym tajemniczym świecie obowiązują inne zasady: panuje tam niska grawitacja, a budowanie jest niemożliwe.

Fortnite – Wzmocnij swoje bronie

Wzmocnij swoje bronie

W trakcie walki z potworami Sześcianu otwieraj skrzynie z Ubocza, by zdobyć bronie z tego świata, na przykład karabiny lub miniguny z Ubocza. Rozkręcając je do stanu superdoładowania zadasz większe obrażenia! Ulepszaj te bronie przy użyciu części pokonanych potworów Sześcianu i wykorzystaj je, by odnieść Królewskie Zwycięstwo.

Fortnite – Pokieruj wysiłkiem wojennym

Pokieruj wysiłkiem wojennym

Aby odeprzeć atak Sześcianów, wyspowi ocaleńcy potrzebują twojej pomocy. Współpracuj ze społecznością Fortnite, by budować stacje wieżyczek, decydować o tym, jaką nową broń sprowadzić na Wyspę, co przywrócić ze skarbca oraz o innych ważnych sprawach tego sezonu.

Fortnite – Pokoloruj własną Rysunkową Rybę

Pokoloruj własną Rysunkową Rybę

Pragnąc wykazać się kreatywnością w coraz bardziej sześciennym świecie, Rysunkowa Ryba chce wyjść poza czarno-biały obraz rzeczywistości. Z karnetem bojowym sezonu 8 rozdziału 2 możesz odblokować beztroską Rysunkową Rybę. Zbieraj butelki tuszu oraz Tęczowy Tusz w trakcie tego sezonu i pokoloruj ją, jak ci się podoba!

Do Sześcianu
Do Sześcianu
Karnet bojowy
© & ™ 2021 MARVEL. ©2021 CPII. All Rights Reserved.