Rozdział 3

screen-undefined
Witaj w następnym rozdziale Fortnite
Wyspa z Rozdziału 2 stanęła na głowie... dosłownie. Wkroczcie na nową mapę i odkryjcie każdy zakamarek nieznanego świata w Sezonie 1 Rozdziału 3 Fortnite: Odwrócenie!
screen-undefined
Przełamując lody
Sezon 1 Rozdziału 3 w Fortnite to nowy początek – idealny punkt startowy dla nowych graczy i świetny moment na powrót dla tych, którzy od jakiegoś czasu nie zaglądali do gry. Bądźcie świadkami zimowej odwilży na wyspie, odkryjcie nowe lokacje i kilka niespodzianek, zdobądźcie Korony Zwycięzcy i wykonujcie nowe zadania.
screen-undefined
Ślizgi, huśtanie i wycofywanie się
Biegniecie w dół zbocza? Spróbujcie ślizgów, by szybko poruszać się po mapie i unikać pocisków wrogów, mogąc w tym samym czasie strzelać i budować. Macie ochotę pohuśtać się na Daily Bugle i innych budynkach? Od 11 grudnia założycie miotacze pajęczyn Spider-Mana. Wróg was powalił? Teraz możecie czołgać się szybciej i bezpiecznie dotrzeć do reszty oddziału (a także podnosić przedmioty w stanie powalenia!).
screen-undefined
Huśtajcie się jako Pajączek
Niezależnie od tego, z jakiego stroju korzystacie, możecie zakładać miotacze pajęczyn Spider-Mana – także wtedy, gdy jesteście przebrani właśnie za niego. Dzięki karnetowi bojowemu Sezonu 1 Rozdziału 3 zyskacie stroje Spider-Mana, wędrującego Ronina, wyjętej spod prawa Harlowe i nie tylko. W późniejszym etapie nowego sezonu odblokujecie przywódcę kultowej „Siódemki”: Fundamenta. A skoro mowa o Spider-Manie, wypatrujcie nowych Pajączków (plus kilku sojuszników i wrogów), które będą trafiać do sklepu w trakcie sezonu!
screen-undefined
PD poza Battle Royale
Battle Royale nie jest jedynym miejscem, w którym możecie zbierać PD karnetu bojowego. Zgromadzicie je także dzięki pochwałom w trybie kreatywnym! Twórcy mogą umieszczać pochwały na mapach w grach lub przygodach przeznaczonych dla graczy. Bawcie się, jak chcecie, by odblokować Pajączka, Fundamenta i inne elementy!
screen-undefined
Śnieg i morze, pustynia i pastwisko
Nowa wyspa to nie tylko nieznane pole bitwy. Świetnie nadaje się też do odkrywania. Wędrujcie przez połacie śniegu na zachodzie i wdrapcie się aż do „Posterunku Siódemki”. Przemierzajcie tropikalne obszary na wschodzie motorówką. Zasmakujcie wygodnego życia w Kanionie Kamienic. A gdy większość śniegu już stopnieje, przejdźcie przez pokryte trawą równiny i zobaczcie tajemnicę uprzednio skrytą pod śniegiem.
screen-undefined
Rozbijcie obóz z oddziałem
Udało się wam znaleźć piękne miejsce, w którym chcielibyście zostać? Potrzebujecie bazy do wypadów w głąb wyspy? Rozstawcie namiot, by się uleczyć lub przechować przedmioty do wykorzystania w kolejnych meczach. Towarzysze z drużyny mogą użyć waszego namiotu, by ustawić własny, co oznacza, że cały oddział może dołączyć do zabawy. Jeśli do waszego obozu zbliża się burza, spakujcie namioty – a gdy braknie wam czasu, po prostu je porzućcie. W nowym obozie nadal będziecie mieć dostęp do wszystkich przedmiotów przechowywanych w starym!
screen-undefined
Zgarnijcie koronę i brońcie jej
Zajmijcie wysokie miejsce w Battle Royale, a zdobędziecie Koronę Zwycięzcy. Kolejny mecz rozpoczniecie w koronie, jednak sława i chwała okupione są wysokim ryzykiem. Korona będzie świecić pełnym blaskiem, przez co będziecie lepiej widoczni dla każdego, kto się na nią czai. Zachowujcie koronę, by otrzymać dodatkowe PD w meczu, a jeśli wasze umiejętności pozwolą wam wygrać w koronie, zdobędziecie wyjątkową emotkę!
Odwrócenie
Rozdział 3 – Sezon 1
Odwrócenie
Karnet bojowy
Wszystkie nazwy handlowe należą do ich właścicieli