Fortnite + Disney+

Przykro nam, ważność oferty Disney+ z Fortnite upłynęła 31 stycznia 2021. Oferta jest już niedostępna.

Zgarnijcie dwa miesiące z Disney+ na nasz koszt!

Od 11 listopada do 31 grudnia 2020 r. otrzymacie na nasz koszt 2 miesiące w usłudze Disney+, jeśli kupicie V-dolce lub dowolną rzecz (np. dostępny obecnie pakiet Uliczny Ninja) za prawdziwe pieniądze w sklepie z przedmiotami w Fortnite. Zakupy w tym miesiącu macie już za sobą? Nie ma problemu. Osoby, które kupiły coś (również V-dolce) w Fortnite za pieniądze od godz. 16:00 6 listopada, również mogą wziąć udział w promocji. Aby odebrać subskrypcję, wystarczy odwiedzić stronę fortnite.com/disneyplus od 11 listopada o godz. 1:00 czasu polskiego. 

Z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi subskrybenci Disney+, którzy ukończyli 18 lat. Oferta jest przeznaczona tylko dla wybranych krajów i może się różnić w zależności od regionu. UWAGA: Oferta nie jest dostępna we Francji, Monako, Japonii, na Bliskim Wschodzie, w Brazylii, Ameryce Łacińskiej, Korei, Turcji i Rosji. Pełną listę krajów i regionów biorących udział w promocji można znaleźć w poniższym FAQ. 


FAQ


Czy zakupy za pieniądze obejmują zakup V-dolców?

Tak, zakup jakiejkolwiek liczby V-dolców (niezależnie od metody zakupu, np. przez płatność kartą kredytową w grze lub zrealizowanie kupionej w sklepie karty z V-dolcami)  jest uznawany za zakup za pieniądze.  Pamiętajcie, że nie dotyczy to transakcji przy użyciu V-dolców. 

Jak skonfigurować Disney+ po dokonaniu zakupu za pieniądze?

Po dokonaniu zakupu za pieniądze odwiedźcie stronę fortnite.com/disneyplus i postępujcie zgodnie z wyświetlanymi tam instrukcjami, by zrealizować swoją ofertę Disney+. Uprawnieni nowi subskrybenci Disney+ będą musieli utworzyć konto Disney+, wyrazić zgodę na umowę subskrypcji Disney+ i podać prawidłową metodę płatności. Aby zrealizować ofertę i utworzyć konto Disney+, musicie mieć ukończone 18 lat. Jeśli potrzebujecie pomocy w tworzeniu konta Disney+, skontaktujcie się z obsługą klienta Disney+

Gdzie można skorzystać z oferty?

Oferta Disney+ oraz Fortnite jest dostępna wyłącznie dla graczy z następujących regionów: Australia, Austria, Belgia, Kanada, Dania, Finlandia, Niemcy, Islandia, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. W Niemczech graczom przysługuje tylko jeden miesiąc okresu próbnego Disney+.  


Czy mogę otrzymać więcej kodów oferty Disney+, jeśli dokonam więcej zakupów za pieniądze w Fortnite?

Niestety oferta jest ograniczona do jednego kodu oferty Disney+ na uprawnione konto Fortnite.

Co stanie się po zakończeniu okresu oferty Disney+ oraz Fortnite? 

Kiedy okres oferty dobiegnie końca, możecie nadal korzystać z Disney+ w formie płatnej usługi. Konto automatycznie przełączy się na obciążanie standardową, obowiązującą na waszym rynku opłatą miesięczną za subskrypcję Disney+ do momentu anulowania subskrypcji. Usługę można anulować w dowolnej chwili.

KRAJ

CENA ZA MIESIĄC

Stany Zjednoczone

6,99 USD/miesiąc

Kanada

8,99 CAD/miesiąc

Australia

8,99 AUD/miesiąc

Nowa Zelandia

9,99 NZD/miesiąc

Austria

6,99 EUR/miesiąc

Belgia

6,99 EUR/miesiąc

Dania

59 DKK/miesiąc

Finlandia

6,99 EUR/miesiąc

Niemcy

6,99 EUR/miesiąc

Islandia

6,99 EUR/miesiąc

Irlandia

6,99 EUR/miesiąc

Włochy

6,99 EUR/miesiąc

Luksemburg

6,99 EUR/miesiąc

Holandia

6,99 EUR/miesiąc

Norwegia

69 NOK/miesiąc

Portugalia

6,99 EUR/miesiąc

Hiszpania

6,99 EUR/miesiąc

Szwecja

69 SEK/miesiąc

Szwajcaria

9,90 CHF/miesiąc

Wielka Brytania

5,99 GBP/miesiąc

W jaki sposób anulować subskrypcję Disney+ przed zakończeniem okresu oferty, aby uniknąć obciążenia opłatami? 

W celu anulowania subskrypcji Disney+ wystarczy wykonać instrukcje dostępne tutaj przed zakończeniem okresu oferty. Jeśli macie pytania dotyczące procesu anulowania, wystarczy przewinąć w dół strony i wybrać opcje czatu na żywo lub kontaktu, by porozmawiać z personelem obsługi klienta Disney+, dostępnym całodobowo przez siedem dni w tygodniu. 

Czy nadal mogę korzystać z pełnego okresu, jeśli anuluję subskrypcję Disney+ przed zakończeniem oferty?

Tak! Możecie korzystać z Disney+ przez cały czas trwania promocji, nawet po anulowaniu subskrypcji przed zakończeniem okresu oferty. 

Czy osoby, które posiadały dostęp do Disney+ w przeszłości, mogą wziąć udział w promocji?

Nie możecie skorzystać z oferty, jeśli macie obecnie dostęp do subskrypcji Disney+. Zrealizowanie oferty nie będzie również możliwe w przypadku, gdy subskrypcja Disney+ została anulowana, a do jej zakończenia pozostał jeszcze czas.  

Czy kod na ofertę ma termin ważności?

Wszystkie kody wygasną 31 stycznia 2021 r. Pamiętajcie, by wykorzystać kod przed terminem ważności! 

Nie przegapcie tej oferty. Rzekliśmy.

MARVEL © 2020 MARVEL