Nieopublikowane przedmioty w trybie kreatywnym w Fortnite

17.06.2021
Przez: Zespół trybu kreatywnego w Fortnite

Cześć wszystkim!

Regularnie otrzymujemy od was pytania dotyczące przewidywanych premier kolejnych przedmiotów i rekwizytów w trybie kreatywnym. Chociaż staramy się, by przy każdej aktualizacji w trybie kreatywnym pojawiało się coś nowego, nie wszystko, co trafiło do innych trybów, będzie dostępne w kreatywnym.

Proces dodawania nowej zawartości do trybu kreatywnego

Zawsze, gdy dodajemy nowe elementy do Fortnite, sprawdzamy, czy mogą się znaleźć także w trybie kreatywnym. Część treści wymagających licencji innych firm (na przykład rzeczy inspirowane programami telewizyjnymi, filmami, muzyką, grami itp.), objęta jest ograniczeniami licencyjnymi. Nie spodziewajcie się takich licencjonowanych elementów w trybie kreatywnym – jeśli jednak coś się zmieni, na pewno wam o tym powiemy.

Pomijając kwestie licencji, pytacie nas, dlaczego nie dodajemy nowych treści do trybu kreatywnego w tym samym czasie, co do Battle Royale. Tam, gdzie jest to możliwe, szukamy sposobów na adaptowanie nowości w taki sposób, by dało się ich używać w kreatywnym, ale w pierwszej kolejności musimy wszystko przetestować. Nowe elementy mogą powodować błędy – które źle wpływają na funkcjonalność i wydajność trybu kreatywnego – a także problemy na istniejących i tworzonych właśnie wyspach twórców.

Uwaga: Wszelkie próby „odkrywania” czy „tworzenia” sposobów na używanie elementów, które nie zostały oficjalnie dodane do trybu kreatywnego, będą skutkować wyciągnięciem konsekwencji wobec osób, które się tego dopuszczą. Przedmioty te nie są dostępne w grze, ponieważ psują wrażenia z rozgrywki i frustrują graczy.

Nie znaczy to, że nie możecie prosić nas o elementy, na których wam zależy. Nadal będziemy pracować nad dodawaniem kolejnych treści do trybu kreatywnego w miarę możliwości. Zachęcamy was, byście mówili nam, co nowego chcielibyście w nim zobaczyć.