Batman/Fortnite: Fundament – ponowne zderzenie światów w nowym komiksie dostępnym w edycji limitowanej od 26 października!

15.10.2021
Przez: Twórcy Fortnite

Być może pamiętacie, że Fundament aktywował się po długim śnie na dnie oceanu. Nie był to jednak ocean, na którym znajduje się wyspa. Fundament znalazł się w porcie Gotham, w którym wykrył energię Punktu Zerowego. Nawiązujący do serii Batman/Fortnite: Punkt Zerowy samodzielny komiks Batman/Fortnite: Fundament pojawi się w sklepach 26 października 2021 r.

Batman/Fortnite: Foundation Comic Book


Jak zdobyć komiks Batman/Fortnite: Fundament?

Komiks Batman/Fortnite: Fundament będzie dostępny w sklepach z komiksami od 26 października, w Polsce wydany nakładem Egmont Polska. Rzućcie okiem na główną okładkę!
Cover Batman Fortnite Fundament 300

Autorzy: Greg Capullo, Jonathan Glapion i Matt Hollingsworth


Batman, Który Się Śmieje

Podobnie jak w przypadku serii Batman/Fortnite: Punkt Zerowy, Batman/Fortnite: Fundament zawiera kod na dodatkowy, zainspirowany wydarzeniami z komiksu przedmiot cyfrowy z motywami DC w Fortnite. Jaki przedmiot będzie dołączany do komiksu Batman/Fortnite: Fundament? To pochodzący z nowego zestawu Mroczny Wieloświat strój Batman, Który Się Śmieje! Kod odblokowuje również inne elementy zestawu: plecak Gniazdo Robina i ekran wczytywania Mroczne Dni. (Więcej informacji w naszym FAQ.)

Nie planujecie zakupu komiksu w najbliższym czasie, ale chcecie zdobyć strój? Zatem żarty na bok – strój Batman, Który Się Śmieje i plecak Gniazdo Robina, a także kilof i lotnia z zestawu Mroczny Wieloświat, pojawią się w sklepie Fortnite 26 października 2:00 czasu polskiego!

Fortnite The Batman Who Laughs Outfit

Ekran wczytywania Mroczne Dni dostępny po zrealizowaniu kodu z Batman/Fortnite: Fundament:

Fortnite Dark Days Loading Screen


Batman/Fortnite: Fundament – alternatywne okładki

Informacja dla wszystkich kolekcjonerów: powyżej widzieliście okładkę główną, ale komiks Batman/Fortnite: Fundament będzie dostępny w limitowanym nakładzie również z alternatywnymi okładkami:

Batman/Fortnite: Foundation Donald Mustard Variant Cover

Okładka alternatywna – autor: Donald Mustard.


Batman/Fortnite: Foundation Alex Garner Variant Cover

Okładka alternatywna – autor: Alex Garner.


Jeśli macie pytania na temat uzyskiwania dostępu do stroju/plecaka/ekranu wczytywania lub chcecie dowiedzieć się, gdzie dostępny jest komiks Batman/Fortnite: Fundament, sprawdźcie nasze FAQ poniżej!


Batman/Fortnite: Fundament – FAQ


Jak uzyskać dostęp do stroju Batman, Który Się Śmieje, plecaka Gniazdo Robina i ekranu wczytywania Mroczne Dni?

Strój, plecak i ekran wczytywania Mroczne Dni można zdobyć w następujące sposoby:

 • Kup komiks Batman/Fortnite: Fundament w lokalnym sklepie z komiksami. Komiks zawiera specjalny kod odblokowujący strój, plecak i ekran wczytywania.

 • Kup strój i plecak za V-dolce*, bezpośrednio w sklepie Fortnite. (Ekran wczytywania będzie dostępny wyłącznie po zrealizowaniu kodu z komiksu Batman/Fortnite: Fundament.)

*Sugerowana cena sprzedaży komiksu Batman/Fortnite: Fundament wynosi 24,99 PLN (29,99 PLN dla edycji o niestandardowych okładkach). Wchodzące w skład zestawu strój Batman, Który Się Śmieje i plecak Gniazdo Robina będą dostępne w sklepie za 1500 V-dolców (w przypadku zakupu poza zestawem).


Co się stanie, gdy zrealizuję kod po zakupieniu stroju i plecaka ze sklepu Fortnite?

Nie spowoduje to zwrotu V-dolców na twoje konto i/lub odblokowanie dodatkowej zawartości. Odblokujesz jednak w ten sposób ekran wczytywania Mroczne Dni.


Czy kod odblokowuje inne przedmioty z zestawu Mroczny Wieloświat?

Nie, kod odblokowuje jedynie strój Batman, Który Się Śmieje, plecak Gniazdo Robina i ekran wczytywania Mroczne Dni.
 

Czy komiks Batman/Fortnite: Fundament będzie dostępny w języku polskim?

Tak, komiks dostępny w ofercie Egmont Polska został w pełni zlokalizowany w języku polskim. 
 

Jak długo komiks Batman/Fortnite: Fundament będzie dostępny w sklepach?

Aby otrzymać szczegółowe informacje w związku z dostępnością, skontaktuj się z wybranym sklepem. Polecamy zapytać lokalnych sprzedawców, jak długo planują mieć w ofercie komiks Batman/Fortnite: Fundament.


W jakich regionach dostępny będzie komiks  Batman/Fortnite: Fundament?

Premiera komiksu Batman/Fortnite: Fundament odbędzie się tego samego dnia w Polsce, Ameryce Północnej, Francji, Niemczech. Czechach, Włoszech, Hiszpanii, Meksyku i Brazylii. 
W Polsce komiks wydaje firma Egmont Polska w pełni zlokalizowany na język polski. 

W dodatkowych regionach, takich jak Azja, Bliski Wschód, Afryka, Europa, Ameryka Południowa i Ameryka Łacińska, komiksy będą dostępne w limitowanym nakładzie. Pamiętaj, by zapytać o ich dostępność w lokalnych sklepach z komiksami.   


Co zrobić w celu zrealizowania kodu na strój, plecak i ekran wczytywania?

 • Odwiedź stronę https://www.epicgames.com/fortnite/pl/redeem.

 • Zaloguj się na koncie Epic Games.

  • Sprawdź, czy zalogowano się na właściwe konto. W prawym górnym rogu ekranu zobaczysz swoją nazwę publiczną.

 • Wpisz kod do pola tekstowego „PODAJ KOD DOSTĘPU”.

 • Wybierz przycisk „ZREALIZUJ KOD”.

 • Sprawdź przedmioty do odebrania i wybierz przycisk „AKTYWUJ”.

 • Uruchom Fortnite na tym samym koncie Epic i przejdź do trybu Battle Royale.

 • Po wczytaniu gry otrzymasz pudełko podarunkowe z odblokowanymi elementami – strojem Batman, Który Się Śmieje, plecakiem Gniazdo Robina i ekranem wczytywania Mroczne Dni. Aby zamknąć powiadomienie, możesz wybrać przycisk „WYPOSAŻ” lub „ODBIERZ”. Strój, plecak i ekran wczytywania będą dostępne w twojej szafce. 

Uwaga: Kody są ważne do 12 listopada 2025 roku.


BATMAN, logo DC i wszystkie powiązane postacie oraz elementy ™ i © DC