Fortnite Celebration Cup – tylko na PlayStation 4

3.02.2020
Przez: Twórcy Fortnite

15 i 16 lutego uprawnieni gracze grający w Fortnite na PlayStation 4 mogą wziąć udział w turniejach solo Fortnite Celebration Cup, otrzymując możliwość zdobycia przedmiotów w grze i rywalizowania o nagrody pieniężne z puli 1 000 000 USD. Zgodnie z oficjalnym Regulaminem w każdym turnieju solo mogą wziąć wszyscy uprawnieni gracze grający w Fortnite na PS4. Warunkiem uczestnictwa jest również posiadanie konta Fortnite na 15 poziomie i włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego na koncie Epic gracza. 
 

PL_11BR_Sony_CelebrationCup_Social.jpg


Pierwszego dnia, czyli 15 lutego, gracze z najlepszymi wynikami w rankingach każdego regionu otrzymają możliwość zdobycia następujących przedmiotów w grze:

  • Najlepsze 50% graczy – graffiti Kryć się
  • Najlepsze 25% graczy – kilof Dziki Akcent
  • Najlepsze 5% graczy – strój Tango

Drugiego dnia, czyli 16 lutego, gracze z najlepszymi wynikami w rankingach każdego regionu będą mogli wygrać nagrody pieniężne z puli 1 000 000 USD. Podział nagród można znaleźć w grze, w zakładce Rywalizuj, oraz w oficjalnym Regulaminie. Gdy opadnie kurz, nagrody pieniężne może wygrać ponad 4000 uprawnionych graczy na PlayStation 4 na całym świecie! 

Aby uzyskać informacje dotyczące dokładnych terminów dla waszych regionów oraz szczegóły na temat tego, jak zagrać, wskakujcie do Fortnite na PlayStation 4 i przejdźcie do zakładki Rywalizuj w grze. Zacznijcie trenować już dziś i do zobaczenia na turnieju 15 lutego!