tryb kreatywny

5.12.2018
Przez: Twórcy Fortnite

Fani Fortnite!

W sezonie 7 do Fortnite zawita nowość... tryb kreatywny!

Czym jest tryb kreatywny?

To całkiem nowy sposób na zabawę w Fortnite, który będzie dostępny od 6 grudnia. Wymyślajcie własne gry, ścigajcie się po wyspie, walczcie ze znajomymi na nowe sposoby i stwórzcie swoje wymarzone Fortnite. Wszystko to wydarzy się i zostanie zapisane na waszej własnej wyspie.

W pierwszym tygodniu sezonu 7 dostęp do własnej wyspy otrzymają jedynie posiadacze karnetu bojowego. W tym czasie będą jednak mogli zapraszać znajomych do wspólnej zabawy w trybie kreatywnym. Od 13 grudnia dostęp do własnej wyspy otrzymają za darmo wszyscy gracze. Obejrzyjcie film poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

To nie koniec niespodzianek

Tryb kreatywny to ekscytująca nowość, ale nie zamierzamy spoczywać na laurach. W kolejnych aktualizacjach będziemy dodawać wiele nowych funkcji i ulepszeń. Chcemy, by z czasem nowy tryb stawał się – tak, jak Battle Royale i kampania Ratowanie Świata – coraz większy i lepszy.

Tryb kreatywny w Fortnite: z czym to się je

Zebraliśmy dzieła najbardziej twórczych członków społeczności, dzięki którym lepiej poznacie nasz nowy tryb i to, co oferuje. Ich filmy obejrzycie tu:

English

Spanish

French

Już od jutra zacznijcie budować swoje wymarzone Fortnite!Przeczytajcie kodeks postępowania obowiązujący w trybie kreatywnym. Traktujcie innych z szacunkiem i bądźcie mili!