Przedmioty kosmetyczne, system postępów i sklep w grze!

26.10.2017
Przez: Twórcy Fortnite
Czołem wszystkim!

W wersji 1.8 wprowadzamy możliwość zmiany wyglądu. Konkretnie oznacza to, że możecie zmienić swój sztandar, zbierak (kilof itp.), postać i lotnię, oraz wybrać, w jakim ekwipunku pojawicie się na mapie! Aktualizacja ta to pierwszy krok w stronę wprowadzenia systemu postępów w grze, dodaje również sklep z przedmiotami.

Proszę, dajcie mi zdobyć nagrody podczas gry!

Jako pierwszy krok w rozwoju systemu postępów w grze wprowadzamy codzienne wyzwania, które możecie wykonać, aby zwiększyć sezonowy poziom konta i zdobyć nagrody. Otrzymacie również ozdobę, którą możecie oznaczyć swój sztandar aż do 49 poziomu, kiedy to otrzymacie możliwość zdobycia rangi prestiżowej i zresetowania poziomu.
Daily-Challenges.png

Będziecie mogli zdobyć dwie konkretne nagrody za samo ukończenie wyzwań i osiągnięcie wyższych poziomów: sztandar na poziomie 10 i lotnię na poziomie 25. Nagrody te otrzymacie na stałe.

Czekamy na wasze komentarze dotyczące tego, co wam się podobało, a co nie, i jak możemy ulepszyć system postępów w przyszłości!

Uwaga: Te nagrody nie będą już dostępne po zakończeniu sezonu, lecz mogą jeszcze powrócić w przyszłości! Sięgajcie po nie, póki możecie.
Progression_Glider.png
Przedmioty kosmetyczne i system postępów są aspektami, które zamierzamy nadal rozwijać i ulepszać.
Jakiego rodzaju przedmioty kosmetyczne będą dostępne w sklepie?

Doskonałe pytanie! Zamierzamy oferować w naszym sklepie wachlarz przedmiotów i postaci:
  • Zbieraki
  • Lotnie
  • Postacie
Pamiętajcie, żeby sprawdzać ofertę codziennie, gdyż nasz zestaw przedmiotów dnia będzie zmieniać się... każdego dnia. Z kolei nowe wyróżnione przedmioty będą się zmieniać co tydzień!