Rozmowa z twórcami: zmiany w Twine Peaks!

19.04.2019
Przez: Twórcy Fortnite

Cześć wszystkim!

 

Jak wspomnieliśmy już w jednym z naszych ostatnich wpisów [Plany rozwoju kampanii Ratowanie Świata], wraz z aktualizacją 8.50 zmienimy misje na końcowych etapach Twine Peaks. Uważnie śledziliśmy dyskusje dotyczące zbyt niskiego poziomu trudności gry i stwierdziliśmy, że czas coś z tym zrobić.

 

W misjach końcowych w Twine Peaks pojawi się pięć nowych poziomów trudności, stanowiących większe wyzwanie dla bardziej zaawansowanych graczy. Bazowy poziom mocy dla tych misji to 128 i tak jak teraz będzie się on skalować do czterech razy w misjach i w misjach alarmowych. Wraz z tą zmianą zaczynamy realizować plan wprowadzenia trudniejszych elementów do kampanii Ratowanie Świata, a także przygotowania was na nadchodzące starcia.

 

Wyższy poziom trudności to także lepsze nagrody! Najogólniej w nowych misjach otrzymacie z reguły materiały piątego 5 poziomu, na przykład jasnordzeniowe i słoneczne, a im dalej będziecie, tym częściej będą do was trafiać. Gracze, którzy dadzą radę zmierzyć się z nowymi zadaniami, odkryją także, że przedmioty w skrzyniach, skupiska zasobów i nagrody za misje zapewniają im lepsze łupy. Dzięki temu każdy z was powinien dysponować pełnym arsenałem wyewoluowanych schematów, bez konieczności tworzenia przedmiotów niższego stopnia i oszczędzania materiałów wyższych poziomów.

 

To pierwsza partia zmian, które wprowadzamy, by gra mogła być bardziej wymagająca. W sezonie 9 będziemy mieć dla was więcej wyzwań. Jeszcze w tym roku też czekać was będą znacznie trudniejsze walki.

 

Czołem, fantastyczni fani Fortnite!