Fortnite na E3 2019

23.05.2019
Przez: Twórcy Fortnite

Gdzie będziemy?

Bus bojowy z całym oddziałem leci już na E3 2019 w centrum Los Angeles. Zajrzyjcie do strefy Fortnite (nr 601) w South Hall LA Convention Center lub zgarnijcie miejsce na imprezie Summer Block Party, gdzie spotkacie ulubionych twórców Fortnite i celebrytów.

E32019_Booth_Announce_Social_1920x1080.jpg

Od 11 do 13 czerwca znajdziecie nas na terenie targów E3 w South Hall LA Convention Center, w strefie numer 601. Będziecie mogli sprawdzić się ze znajomymi w popularnych grach z trybu kreatywnego na stanowiskach do gry w czasówki, rywalizacji z innymi osobami, a także automatach. Każdy dzień to nowe gry! Nie przegapcie ich! Przygotowaliśmy też dla was inne atrakcje na stanowisku, w tym darmowe przekąski i szansę wygrania fantastycznych nagród. Przyjdźcie na imprezę z całym oddziałem – na każdego czeka coś miłego. Swój identyfikator uczestnika E3 kupicie tutaj.

08BR_BlockPartyAnnounce_Blog-HeaderNOfourm.jpg

Fortnite Summer Block Party to dwudniowe wydarzenie (15–16 czerwca) w The Forum w Inglewood w Kalifornii dla fanów Fortnite i waszych ulubionych twórców oraz celebrytów. Już dziś kupcie swój bilet, a spotkacie ponad 20 ulubionych postaci z Fortnite, wypróbujecie tyrolki z wyspy i odwiedzicie Durrr Burgerownię. Będziecie mogli nawet ukończyć wyzwania karnetu bojowego w świecie realnym i zgarnąć kolekcjonerskie gadżety, oglądając mecze największych gwiazd Fortnite na dużym ekranie.

W sobotę, 15 czerwca, osiem czteroosobowych drużyn zmierzy się w Fortnite Creative Showdown, pierwszym oficjalnym i transmitowanym turnieju w trybie kreatywnym! Twórcy Fortnite będą współpracować z ośmioma zakwalifikowanymi graczami, by ochronić swojego celebrytę-VIP-a, walcząc jednocześnie o tytuł Mistrza Trybu Kreatywnego.

Jak można się zakwalifikować? Ukończcie wyzwanie z czasówkami na stanowisku Fortnite na E3, a zyskacie szansę na zgarnięcie miejsca w jednej z ośmiu rywalizujących drużyn. Jeśli to wasza drużyna wygra, sfinansujemy wam i jednej osobie towarzyszącej przelot do Nowego Jorku, gdzie obejrzycie finały Fortnite World Cup!

W niedzielę, 16 czerwca, powróci Mecz Gwiazd Fortnite Celebrity Pro-Am. Pięćdziesięciu twórców i pięćdziesięciu celebrytów dobierze się w pary, by walczyć o ostateczne Królewskie Zwycięstwo. Pełny spis graczy znajdziecie tutaj.

Nie przegapcie niczego! Oglądajcie transmisje na żywo w niedzielę, 16 czerwca, od godz. 1:30 czasu polskiego i w poniedziałek, 17 czerwca, od godz. 1:30 czasu polskiego:

Wskocz do akcji i zgarnij bilet tutaj!

Krąg się zmniejsza... Do zobaczenia w Los Angeles!