Wszyscy szukają Wicka

16.05.2019
Przez: Twórcy Fortnite
Tik tak, panie Wick.
 
Wysoki Stół wystawił nowe zlecenie, a waszym zadaniem jest zgarnąć nagrodę. Utrzymujcie się przy życiu i zbierajcie złote żetony za likwidacje innych łowców. Wygrywa ten, kto pierwszy wypełni rozkaz, ale uważaj, bo im lepiej wam idzie, tym wyższa nagroda za was.
 

 
Wskoczcie w tryb okresowy Nagroda za Wicka i ukończcie wyzwania, by zdobyć darmowe nagrody – w tym plecak Złoty Żeton, lotnię Jeden Strzał, malowanie Boogeyman i dodatkowe PD – zanim wydarzenie dobiegnie końca. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o trybie, przeczytajcie informacje o aktualizacji, gdzie znajdziecie pełny jego opis.
 
09BR_LTM_WicksBounty_Rewards_Social.jpg
 
Wszyscy szukają Wicka – a teraz i wy możecie go dorwać. Zajrzyjcie do sklepu i zgarnijcie zestaw John Wick, w którym znajdziecie strój John Wick i kilof Zwykły Młot.
 
09BR_Store_LTM_WicksBounty_Social.jpg
 
Wszystko ma konsekwencje. To wasza szansa na starcie z najlepszymi łowcami nagród na świecie!
 
Chcecie więcej Wicka?
 
Fani Johna Wicka mogą od dzisiaj kupić w przedsprzedaży w sklepie Epic Games John Wick Hex – nową grę strategiczną z elementami akcji stworzoną przez studio Bithell Hames. Informacja o dokładnej dacie premiery John Wick Hex będzie przekazana później, ale szczegóły o grze znajdziecie na stronie sklepu Epic Games.