Wyraźcie się w Fortografii „Dziwne Czasy”: to wasza szansa na wyróżnienie w grze!

20.09.2021
Przez: Zespół Fortnite

Do Fortnite przybywa duch Balenciagi i z tej okazji pragniemy zachęcić was, byście wyrazili siebie, a im bardziej zaskakujący sposób na to wymyślicie, tym lepiej. Dlatego też organizujemy specjalną, dynamiczną kampanię Fortografii! Zamiast prezentować wasze dzieła na naszym blogu, pokażemy je w grze, na billboardach wyróżnionego centrum Dziwne Czasy. 

Stwórzcie kreacje wspólnie ze znajomymi lub po prostu podzielcie się świeżym spojrzeniem na styl. Nie musicie mieć założonego wyposażenia Balenciagi – liczy się tylko to, by wyrazić siebie!

Fortography

Tym razem poza zrzutami ekranów możecie przesyłać mocno zretuszowane zdjęcia, nawet jeśli będą przedstawiać postać z Fortnite w sposób, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Pochwalcie się swoją indywidualnością przed całym światem! Wybierzemy nasze ulubione, zaskakujące grafiki i umieścimy je w grze.

Przekonajcie się, czy wasza grafika została wyróżniona w tej modowej kampanii na żywo, sprawdzając billboardy rozmieszczone po całym centrum! Poniżej dowiecie się, jak przesyłać swoją twórczość oraz poznacie zasady konkursu i przykłady dzieł:


Jak zgłosić swoją grafikę

Możecie podzielić się swoimi zdjęciami zarówno na Twitterze, używając hasztaga #Fortography, jak i oznaczając post „Strange Times” na r/FortNiteBR.  

Sporą pulę naszych ulubionych grafik będziemy prezentować i odświeżać w centrum Dziwne Czasy, które uruchomimy 21 września o 16:00 czasu polskiego. Pamiętajcie, że nie będziemy w stanie wyeksponować WSZYSTKICH naszych ulubionych grafik, ale zachęcamy was do przesyłania waszej twórczości do godz. 18:00 23 września. Prezentacja wybranych przez nas dzieł potrwa do 16:00 28 września, gdy centrum zniknie z gry.

Chcecie podzielić się swoją Fortografią PO 18:00 23 września? Zdjęcia przesłane po terminie nie pojawią się w centrum, ale nadal możemy je retweetować przez @FNCreate!


Zasady i wskazówki dotyczące grafik

  • Jak zawsze w konkursie Fortografii, grafiki nie mogą zawierać żadnych nazw publicznych Epic.

  • Grafiki muszą mieć proporcje obrazu 16:9.

  • Wszelkie przedstawione treści z Fortnite, poza treściami Balenciagi w grze, muszą pochodzić ze świata Fortnite. (Nie wolno używać treści stanowiących własność intelektualną osób trzecich.) Jeśli chodzi o treści innego rodzaju, nie mogą one zawierać marek ani logo osób trzecich, ani też treści, do których nie posiadacie praw.

  • Grafiki muszą być zgodne z Wskazówkami dotyczącymi twórczości firmy Epic.

  • Jak wspominaliśmy wcześniej, zakładanie wyposażenia Balenciagi nie jest wymagane. Macie pełną swobodę wyrażania siebie!


Przykłady grafik

Wasze grafiki mogą mieć najróżniejszą formę – od standardowych zrzutów ekranu aż po mocno wyedytowane, filtrowane lub zmodyfikowane. Z pomocą naszego zespołu z Epic przygotowaliśmy kilka grafik, by pobudzić waszą kreatywność! Wyeksponujemy je w centrum, by wspomagały jak największą liczbę Fortografów.

Fortnite Fortography Example 1

Fortnite Fortography Example 2

Fortnite Fortography Example 3

Fortnite Fortography Example 4

Fortnite Fortography Example 5

Fortnite Fortography Example 6

Zabłyśnijcie i bądźcie sobą!