Walczcie w turniejach Frosty Frenzy

9.12.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Czołem, łowcy!

Sprawdźcie swoje umiejętności w turniejach Frosty Frenzy! To dla was szansa na zdobycie nagrody z puli w wysokości 5 000 000 USD. Stwórzcie trójkę i walczcie się z innymi łowcami od 12 grudnia (Bliski Wschód rozpocznie rozgrywki 11 grudnia). Do udziału zachęcamy wszystkich uprawnionych graczy na każdym poziomie zaawansowania. Wszyscy uczestnicy otrzymają graffiti Czachomikołaj za wzięcie udziału w rozgrywkach.

Turnieje Frosty Frenzy odbywają się w ramach czterech sesji przez dwa dni w każdym z regionów. Sesje składają się z dwóch rund. Do Rundy 2 w każdej z sesji awansuje tylko po 500 najlepszych drużyn ze wschodniego i zachodniego regionu Ameryki Północnej, Europy i Brazylii oraz po 250 najlepszych drużyn z Oceanii, Azji i Bliskiego Wschodu. Uczestnicy mogą wziąć udział w rozgrywkach każdej sesji, o ile spełnią wymagania wypisane poniżej.

Każda sesja jest niezależna od innych odbywających się w trakcie tego samego dwudniowego okresu. Sesje z pierwszego dnia rozgrywek będą mieć inny system punktacji niż sesje dnia drugiego. Aby poznać szczegóły dotyczące punktacji i puli nagród oraz inne informacje turniejowe, przeczytajcie oficjalny regulamin Frosty Frenzy.

Powodzenia i mroźnej zabawy.