Futbol w centrum uwagi w Fortnite z okazji finału NFL. Czekają na was stroje NFL, tryb kreatywny, Naparzanka NFL i nie tylko!

1.02.2021
Przez: Twórcy Fortnite

W sezonie NFL do rozegrania pozostał tylko jeden mecz, a do Fortnite powraca futbolowa gorączka. Oto dwuminutowe podsumowanie wszystkich wydarzeń tygodnia!

Sklep i Naparzanka

Niezależnie od tego, czy kibicujecie Kansas City, Tampa Bay, czy innej drużynie NFL, 5 lutego o 1:00 czasu polskiego do gry powróci wprowadzony niedawno zestaw Futbolowa Formacja. Zawiera on stroje z dwoma stylami dla każdej z drużyn oraz nowy plecak Logo na Drogę, by móc reprezentować własną ulubioną drużynę.

Fortnite Nfl

Również 5 lutego potyczka między Bucs i Chiefs przeniesie się na wyspę w trybie okresowym Naparzanka NFL. Co prawda stawką nie będzie puchar, ale zwycięzcy z pewnością będą mieli powody do przechwałek.

Centrum kreatywne wielkości stadionu

Verizon i BeyondCreative połączyły siły, by zmienić centrum powitalne w trybie kreatywnym w Fortnite między 1 i 9 lutego. Źródłem inspiracji ogromnego (stworzonego przez BeyondCreative) stadionu w grze był stadion, na którym rozegra się tegoroczny finał.

15CM NFL VerizonHub Social

Mające własny statek piracki centrum powitalne o rozmiarach stadionu zapewni dostęp do czterech gier inspirowanych futbolem oraz kilku ukrytych niespodzianek, w tym polowania na plakaty z graczami NFL i wyścigu zbieraczy. Obserwujcie kanały trybu kreatywnego w Fortnite i Verizon na Twitterze, by otrzymywać wszystkie informacje na temat tego całotygodniowego wydarzenia.

Twitch Rivals Streamer Bowl II Featuring Fortnite

16x9 Logo
5 lutego 2021 roku o 00:00 czasu polskiego Twitch, Fortnite i NFL Players Association (NFLPA) powracają z wydarzeniem Twitch Rivals Streamer Bowl II Featuring Fortnite. W ramach kontynuacji Streamer Bowl Draft z ubiegłego tygodnia 30 graczy z NFL zagra w tym wydarzeniu wspólnie z najpopularniejszymi streamerami z Twitcha oraz fanami, którzy podbili tabelę turnieju Streamer Bowl Cup. Pula przeznaczonych na cele charytatywne nagród dla całego wydarzenia wyniesie 1 000 000 USD.

W przerwie Twitch Rivals Streamer Bowl II Featuring Fortnite odbędzie się również wydarzenie Rocket League z T-Painem i BigCheeseKitem, kilkoma sportowcami, takimi jak końcowy George Kittle i skrzydłowy Trent Taylor z San Francisco 49ers, a także streamerami takimi jak JonSandman, Athena, Chell oraz SunlessKhan.

Skład drużyn Streamer Bowl II Featuring Fortnite:

Do zobaczenia na boisku!