Sztabki i zlecenia w Fortnite w Sezonie 5

2.12.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Zlecenia i postacie

W sezonie Punktu Zerowego na wyspie znajdziecie mnóstwo różnorodnych postaci… i tym razem nie wszystkie są wrogie. Rozmawiajcie z nimi, by wykonywać zadania i bogacić się. Niektóre z postaci w Fortnite i tablice zleceń zapewnią wam i waszym grupom zlecenia z nagrodami, wymagające upolowania innego gracza, zanim skończy się czas. Sprawdźcie mapę, by znaleźć ostatnią lokację waszego celu i wytropcie go, zanim ktoś inny zaliczy tę likwidację.

Ktoś wyznaczył nagrodę za waszą głowę? Użyjcie Tropimetru, by zmierzyć, jak blisko jest łowca. Jeśli uda się wam unikać go wystarczająco długo, wy otrzymacie nagrodę. Chrońcie swoich namierzonych towarzyszy, bo każdy otrzyma zapłatę.

Kiedy cel zlecenia zostanie zlikwidowany, albo wam udało się uniknąć schwytania, cała ekipa otrzyma nagrodę w nowej walucie w grze – sztabkach!
 

Stacks Of Fortnite Bars

 

Dwudziestoczterokaratowe życie ze sztabkami Fortnite

Sztabki to nowa trwała waluta występująca na wyspie. Znajdziecie je za kanapami, wykradniecie z sejfów lub odbierzecie poległym wrogom. 

W jaki sposób najszybciej zgromadzić sztabki? Dzięki zleceniom. Wykonujcie kontrakty dla różnych postaci i odbierajcie zapłatę. To, co uda się wam zdobyć, pozostanie z wami w kolejnych meczach. Oszczędzajcie lub szastajcie sztabkami, kupując wypasioną broń wtedy, gdy będziecie jej potrzebować! 

Uwaga: Sztabek nie kupicie za pieniądze. Zdobędziecie je wyłącznie dzięki akcjom w grze, wyzwaniom postaci i podczas rozgrywki. W trakcie turniejów i na Arenie wasz uzbierany zapas sztabek będzie niedostępny, a sztabki zdobędziecie w każdym meczu. 

 

What Are Fortnite Bars

 

Łupy na sprzedaż

Pomocne postacie, które znajdziecie na wyspie, sprzedadzą wam bronie, ulepszenia i inne rzeczy… za odpowiednią cenę. Wylądujcie obok danej postaci i zacznijcie mecz w pięknym stylu lub wypatrujcie wędrownych sprzedawców. Wymieńcie zebrane sztabki na egzotyczne bronie, przydatne przedmioty jednorazowe i ulepszenia albo nawet wynajmijcie postać, by walczyła u waszego boku.

Jeśli macie ochotę na dodatkowe wyzwanie, rozpocznijcie pojedynek jeden na jednego i zdobądźcie towary sprzedawcy za darmo. Poznajcie wszystkie postacie z wyspy, wypełnijcie swoje księgi kolekcji ich lokacjami i towarami, a potem wybierzcie kolejne miejsce lądowania, byście jako pierwsi skorzystali z ich oferty.

Powodzenia! Pamiętajcie: albo jesteście łowcami, albo zwierzyną!