Wydarzenie dla społeczności trybu kreatywnego w Fortnite – Niebywałości

12.05.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Czołem, twórcy!

Przed wami kolejne wyzwanie w trybie kreatywnym! Zaczynamy dziś wydarzenie Niebywałości, czyli wezwanie do tworzenia gier, w których realizm nie gra żadnej roli, i które pokazują, co można osiągnąć, puszczając wodze wyobraźni. Nie możemy się już doczekać, by opublikować waszą oszałamiającą twórczość w najbliższych tygodniach w centrum kreatywnym.

Co rozumiemy przez Niebywałość? Oto kilka przykładów, które naprowadzą was na właściwy trop: 

  1. Kreowanie świata – artystyczne mapy o niezwykłej architekturze lub z krajobrazami, które nie powstałyby w rzeczywistym świecie. Przebudujcie otoczenie zgodnie ze swoją wizją.
  2. Zadziwiające gry – użyjcie paneli odbijających, ustawień niskiej grawitacji i szalonych labiryntów, by wzbogacić rozgrywkę i wygląd gier.

Oto kilka zadziwiających wysp, na które możecie wskoczyć, by znaleźć źródło inspiracji:

The Minotaur’s Maze, autor: RayBenefield
Program Error Pt. 1, autor: Puzzler
Tempest, autor: Wertandrew

Wszystkie projekty zgłaszajcie do oceny przy użyciu naszego oficjalnego formularza do 2 czerwca. Aby wasza wyspa mogła wziąć udział w wydarzeniu, na liście gatunków wybierzcie opcję „Wydarzenie sezonowe”. Pamiętajcie też o ustawieniu kamery w taki sposób, by gracze mieli podgląd gry, zanim do niej wskoczą. 

Nie zapomnijcie udostępnić swojej twórczości na kanale trybu kreatywnego na Discordzie oraz na subreddicie trybu kreatywnego. 

W trybie kreatywnym niebywałe jest możliwe!