Ekipa Fortnite: nadchodzi styczniowa Ekipaka, a w niej Green Arrow z DC

23.12.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Znakomity łucznik z uniwersum DC, Green Arrow, dołącza do Ekipy Fortnite. Styczniowa paka zawiera Green Arrow w jego ikonicznym stroju inspirowanym serialem Arrow sieci The CW, a także plecak Kołczan Taktyczny oraz kilof Strzała z Rękawicą Bokserską.

Green Arrow będzie dostępny wyłącznie dla członków Ekipy Fortnite od 1 stycznia, godz. 1:00 czasu polskiego. Uwaga: aby odebrać styczniową Ekipakę, należy zalogować się na platformie, na której pierwotnie dokonano zakupu, jeśli upłynęło ponad 30 dni od ostatniego logowania się na tej platformie.

PL 15BR Social Subs Announce GreenArrow Social


Jak zawsze, subskrybenci Ekipy Fortnite otrzymają co miesiąc* 1000 V-dolców oraz natychmiastowy dostęp do aktualnego karnetu bojowego. Jeśli dotąd omijały cię atrakcje Sezonu 5 w Rozdziale 2, to masz świetną okazję, by wskoczyć do gry!

Pierwszy miesiąc Ekipy Fortnite ma się ku końcowi, lecz jeszcze nie za późno, by załapać się na grudniowe przedmioty, zanim przestaną być dostępne. Zapisz się, a otrzymasz następujące elementy:

  • Grudniowa Ekipaka: Galaxia
  • Styczniowa Ekipaka: Green Arrow z 
  • Dostęp do karnetu bojowego Sezonu 5 w Rozdziale 2
  • 1000 V-dolców* 

PL 15BR Social Subs Galaxia Social


Wskakuj do gry i zapisz się. Więcej szczegółów na temat Ekipy Fortnite znajdziesz w pytaniach i odpowiedziach nt. Ekipy Fortnite!

Opłata w wysokości 47,99 PLN jest pobierana co miesiąc aż do anulowania subskrypcji. Usługę można anulować w dowolnej chwili. Pełne informacje, w tym opis anulowania usługi, można znaleźć w warunkach subskrypcji [www.fortnite.com/fortnite-crew-terms].

* Będziesz otrzymywać 1000 V-dolców co pełny miesiąc od dnia rozpoczęcia subskrypcji. Masz subskrypcję od 5 grudnia 2020 r.? Drugą partię V-dolców otrzymasz 5 stycznia 2021 r., trzecią 5 lutego 2021 r. i tak dalej.