Wyzwanie Quiz Wiedzy o Fortnite w Houseparty

10.04.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Sprawdziliście już swoje umiejętności w grze, a jak z waszą ogólną znajomością Fortnite? Wypróbujcie wspólnie ze znajomymi nową talię z ciekawostkami z Fortnite w aplikacji Houseparty i przetestujcie swoją wiedzę! 

Współpracujcie w Houseparty w naszym quizowym wyzwaniu fanowskim: gdy biorący w nim udział fani prawidłowo odpowiedzą na łącznie 20 milionów pytań, dla wszystkich grających w Fortnite zostanie odblokowane malowanie Ogniokąty. Obserwujcie kanały społecznościowe Fortnite i Houseparty, by na bieżąco otrzymywać najświeższe informacje!

fortnite-fryangles-wrap.jpg

Wyzwanie fanowskie zaczyna się 10 kwietnia o godzinie 17:00 i kończy się 17 kwietnia o godzinie 5:59 czasu polskiego. Udział może wziąć każdy, kto ma zainstalowaną aplikację Houseparty, a wszystkie osoby posiadające w czasie wyzwania konto Fortnite otrzymają po zakończeniu malowanie Ogniokąty.

Uwaga: Talia z ciekawostkami z Fortnite jest obecnie wyłącznie w języku angielskim.

Aby rozpocząć, pobierz Houseparty - dostępne na urządzeniach z systemami iOS, Android, macOS i Chrome. Aplikacja Houseparty i zawarty w niej quiz wiedzy o Fortnite są darmowe.