Celebrity Pro-Am na finałach Fortnite World Cup: starcie mistrzów

18.07.2019

Dołączcie do nas w piątek, 26 lipca, o godz. 22:00 i oglądajcie Mecz Gwiazd Celebrity Pro-Am na finałach Fortnite World Cup.

Poza całkowicie nową listą waszych ulubionych liderów opinii, zawodowych graczy i celebrytów, w Celebrity Pro-Am na Fortnite World Cup wezmą udział dwie pary mistrzowskie z dotychczasowych meczów Pro-Am, które wraz z innymi będą walczyć o zwycięstwo w meczu.

Zwycięzcy Pro-Am 2018 z Los Angeles, para Ninja i Marshmello zmierzą się z mistrzami z 2019 roku, Airwaksem oraz RL Grime’em. Sprawdźcie pierwszą porcję komunikatów i dopingujcie swoich faworytów w walce o nagrodę, która zostanie przekazana wybranej organizacji charytatywnej.

Jak oglądać rozgrywki?

Aby zobaczyć, która para zdobędzie tytuł mistrzowski w nowojorskiej edycji Fortnite Pro-Am, oglądajcie transmisję na żywo w kliencie Fortnite lub na którymkolwiek z poniższych kanałów:

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Fortnite Celebrity Pro-Am, zaglądajcie na nasz blog dotyczący rywalizacji lub odwiedźcie nasze konto na Twitterze poświęcone rywalizacji.

Do zobaczenia!