Wesołych świąt życzy ekipa trybu kreatywnego w Fortnite

17.12.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Czołem, twórcy!

Podsumowując rok 2020, chcemy omówić kilka ekscytujących wydarzeń i zmian dotyczących trybu kreatywnego oraz kilka fantastycznych nowych inicjatyw, które dopiero startują. Zanim udamy się na urlop, pragniemy podziękować WAM za to, że 2020 okazał się niesamowitym rokiem.

S15 Evergreen Holiday Social

Najważniejsze informacje na okres świąteczny

W tym roku bardzo się rozwinęliśmy i jesteśmy przekonani, że w przyszłości wspólnymi siłami osiągniemy jeszcze więcej. Cały zespół nie może doczekać się, co przyniesie rok 2021. Teraz jednak przeczytajcie o kilku sprawach, którymi możecie zająć się już dziś, by przygotować się na najlepszy rok z trybem kreatywnym w historii.

Nowy rok, nowe gry: Macie ochotę sprawdzić swoje umiejętności w trybie kreatywnym podczas okresu świątecznego? Stwórzcie gry RPG z otwartym światem, symulatory socjalne, gry survivalowe, symulatory miejsca pracy, gry społecznościowe z elementami dedukcji lub symulatory biznesowe i prześlijcie je przy użyciu oficjalnego formularza, by otrzymać szansę na ich wyróżnienie.

Szpieg wśród nas: Wskakujcie do trybu okresowego Szpieg wśród nas, który doskonale współpracuje z czatem wideo w Fortnite. Sprawdźcie kilka nowych map autorstwa naszych najlepszych twórców! 

Wesprzyj Twórcę 2.0: Można ubiegać się o udział w nowym, udoskonalonym programie Wesprzyj Twórcę. Zacznijcie od wypełnienia wniosku o możliwość publikacji w trybie kreatywnym. Jeśli zostaniecie przyjęci, możecie oficjalnie publikować treści w trybie kreatywnym i rozwijać własną społeczność fanów. 

Poradnik trybu kreatywnego V1: Nigdy nie było lepszego momentu, by zacząć budowanie w trybie kreatywnym. Opublikowaliśmy kilka poradników wprowadzających do trybu kreatywnego na Reddicie oraz ponad 85 dokumentów informacyjnych w stylu „wiki”. Tutaj znajdziecie link do naszego artykułu.

Próbka narzędzi trybu kreatywnego: Rzućcie okiem na kilka fantastycznych nowych narzędzi, nad którymi pracujemy, w transmisji z podsumowaniem roku autorstwa naszego zespołu pracującego nad Unreal Engine.  Część poświęcona nowym narzędziom zaczyna się od 53:38.

Unreal Engine Stream Creative Tools

Wyruszając na urlop, pragniemy podziękować wszystkim za niesamowity wkład w społeczność trybu kreatywnego w tym roku. Życzymy wam radosnego, bezpiecznego nowego roku. 2021 będzie naszym rokiem!

– Twórcy Fortnite