Dzikie Serca: Mnóstwo miłości w Fortnite na sezon walentynkowy

8.02.2021
Przez: Twórcy Fortnite

AKTUALIZACJA (10 lutego 2021 r.)

Gracze, którzy ukończą dowolne zadanie Dzikich Serc, zdobędą kilof Ostrza Bezdechu na koniec Sezonu 5 w Rozdziale 2. Ponieważ zadania te są „epickimi” zadaniami tygodniowymi w Sezonie 5, będą dostępne aż do jego zakończenia! (Gracze nadal będą mogli zdobyć kilof Ostrza Bezdechu w Bitwach Drużynowych Dzikie Serca, o których więcej dowiecie się poniżej. Kilof zostanie przyznany zwycięzcom po zakończeniu Bitew).

 W tym roku wróżby z kart pokazują sporo wydarzeń na walentynki. Już dziś, 8 lutego 2021 roku, rozpoczyna się wydarzenie Fortnite Dzikie Serca, więc czas polać odrobinę miodu na wasze serca z mnóstwem ciekawostek na ten tydzień, jak turniej, wyzwania dla twórców, powrót papierowych modeli, nowe miłosne stroje w sklepie i nie tylko!

PL 15BR HeartsWild Social CuddleKing


Walcz o miłość w Hearts Wild Cup, by zdobyć strój Miłostka przed innymi

Szansa na zdobycie stroju Miłostka, zanim zadebiutuje on w sklepie, z pewnością przyprawi wiele serc o szybsze bicie. Niezależnie od tego, czy grasz ze swoją drugą połówką, czy też w innym duecie, dobierz drugą osobę do pary na Hearts Wild Cup 9 lutego 2021 roku. Wraz z partnerką lub partnerem będziecie mieć 3 godziny na ukończenie 10 meczów i zdobywanie punktów. Najlepsze pary z każdego regionu zdobędą strój Miłostka i plecak Serduchogranat.

PL 15BR HeartsWildCup Social

Aby wziąć udział w wydarzeniu, gracze muszą mieć konto na co najmniej 30 poziomie oraz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe. W celu włączenia U2S gracze muszą odwiedzić naszą stronę U2S, zalogować się na swoje konto Epic i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. W oficjalnym regulaminie turnieju Hearts Wild Cup znajdziesz wszystkie informacje na temat formatu turnieju, nagród i wymogów uczestnictwa. Harmonogram dla swojego regionu znajdziesz w grze, w zakładce Rywalizuj.


Włóż w to serce: Wygrywaj nagrody w grze w Bitwach Drużynowych

Z okazji wydarzenia Dzikie Serca powracają Bitwy Fanów, tym razem z nowym wydarzeniem: Bitwy Drużynowe Dzikie Serca. Od 10 do 17 lutego 2021 roku gracze Fortnite będą mogli połączyć siły ze swoimi ulubionymi graczami, by pomóc im zdobywać punkty w wyjątkowych wyzwaniach.

Zajmując odpowiednio wysokie miejsca, uczestnicy rywalizujący z innymi drużynami z grupy danego regionu mogą wygrać nagrody w grze: 

  • Pierwsze miejsce: Kilof Ostrza Bezdechu, malowanie Fantazyjne Figury, graffiti Moja Rybka, emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Drugie miejsce: Malowanie Fantazyjne Figury, graffiti Moja Rybka, emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Trzecie miejsce: Graffiti Moja Rybka, emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Czwarte miejsce: Emotka Dobrana Para i sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca
  • Piąte miejsce: Sztandar Bitew Drużynowych Dzikie Serca


Fortnite Hearts Wild Team Battles

Wszystkie szczegóły (włącznie z warunkami udziału w Bitwach Drużynowych Dzikie Serca) znajdziesz w nachodzącym artykule na temat Bitew Drużynowych Dzikie Serca na blogu.  (Aktualizacja: wpis został opublikowany!)


(Ser)centrum kreatywne: walentynkowe centrum powitalne

W tym tygodniu w trybie kreatywnym w Fortnite centrum powitalne przechodzi pełną miłości transformację. Od 16:00 9 lutego do 16:00 16 lutego 2021 roku wyruszcie do walentynkowego centrum powitalnego, a po drodze zatrzymajcie się, by powąchać róże! 

Autorami centrum jest ekipa Team Horizon.

Fortnite Creative Valentine's Featured Hub


Wyraź się dzięki papierowym dziełom 

Papierowy cosplay i figurki z papieru wracają wraz z Dzikimi Sercami! Tym razem bazują na postaciach Fortnite z motywami walentynkowymi. 

Od dziś do 16:00 15 lutego 2021 odwiedź stronę cosplayu w Fortnite, by pobrać i wydrukować papierowe materiały. Zbudujesz z nich maski, by przebrać się za Dziką Kartę, Miłosny Cierń i Łamacza Serc, a także zbudujesz minimodele Dowódczyni Drużyny Przytulanek, Króla Przytulasa i Strażnika Miłości. Podziel się miłością i udostępnij swoje dzieła w mediach społecznościowych, używając taga #myFNvalentine

Fortnite Hearts Wild Papercraft


Pomóż Paluchowi Rybnemu zdobyć szansę na miłość

Tego kwiatu jest pół… morza? W takim razie Paluch Rybny na pewno jest w stanie znaleźć sobie walentynkę. W zadaniach tego tygodnia, które startują 11 lutego 2021 roku o 15:00 czasu polskiego, będziesz pomagać Paluchowi Rybnemu umówić się na randkę. Wyświadcz tę przysługę swemu rybiemu przyjacielowi i zdobądź przy okazji trochę PD!

Wykonując zadania, pomożesz również Dr Haustowi i Miłostce rozsiewać po wyspie ducha miłości.

Fortnite Fishstick's Shot At Love


Ubierz się „na Miłostkę” używając nowych i powracających strojów

W trakcie wydarzenia Dzikie Serca w sklepie zadebiutują nowe stroje, w tym promieniejąca miłością Miłostka i największy fan Dowódczyni Drużyny Przytulanek – Król Przytulas. Do sklepu powrócą również stroje z poprzednich lat, takie jak wcielenie trudnej miłości, czyli Miłosny Cierń!

Fortnite Hearts Wild Valentine's Items

W tym tygodniu w Fortnite wyrażaj miłość na wiele sposobów!