Na imprezie: J Balvin dołącza do serii Ikony Fortnite!

23.08.2021
Przez: Twórcy Fortnite

W ubiegłym roku, podczas Fortnite: Koszmarów Czar 2020, dał przerażająco dobry występ, a teraz dołącza do serii Ikony Fortnite! J Balvin – światowy ambasador reggaetonu i pięciokrotny zdobywca GRAMMYⓇ w kategorii muzyki latynoamerykańskiej – pojawi się w serii Ikony Fortnite z zestawem J Balvin, w którym znajdziecie strój J Balvin, emotkę, lotnię i plecak z wysuwanym kilofem. Wszystkie elementy będą dostępne w sklepie od 27 sierpnia, godz. 2:00 czasu polskiego.

Chcecie poczuć tę energię nieco szybciej? Zanim zestaw J Balvina pojawi się w sklepie, gracze mogą odblokować jego strój i plecak już 24 sierpnia, podczas J Balvin Cup!

J Balvin Joins the Fortnite Icon Series


Szalona impreza: przedmioty J Balvina

Gracze mogą kupić przedmioty z zestawu osobno lub w ramach zestawu J Balvin. Poza stylem domyślnym strój J Balvin jest dostępny z czadowym stylem Balvin Energia i nawiązującym do Fortnite: Koszmarów Czar stylem Balvin Szkielet. Możecie również nosić ze sobą kolorowe ostrze, wysuwane z plecaka Prawdziwy jako kilof Prawdziwy, a także surfować po niebie na kolorowo z lotnią Krążownik Balvina.

A co ze wspomnianą emotką? Jeśli lubicie spontaniczne imprezy, możecie zgarnąć emotkę Na imprezie, z muzyką z utworu „In Da Getto” wykonywanego przez J Balvina i Skrillexa.

Fortnite J Balvin Items

Strój zawiera nawet Air Jordany 1 J Balvina.

Emotka Na imprezie… w akcji.


Wpadnijcie na imprezę nieco wcześniej: J Balvin Cup

Odblokujcie strój J Balvin i plecak/kilof Prawdziwy przed ich premierą w sklepie! 24 sierpnia możecie zawalczyć w J Balvin Cup, czyli turnieju w parach, w którym gracze mają szansę zdobycia stroju i plecaka/kilofa, zanim pojawią się one w sklepie. Dobierzcie partnera do pary i zdobądźcie jak najwięcej punktów w wyznaczonym dla waszego regionu okresie trzech godzin! 

PL 17BR JBalvin Cup Social

Gracze mogą rozegrać do dziesięciu meczów, a terminy dla poszczególnych regionów można znaleźć w zakładce Rywalizuj w grze. Jak zwykle przed przystąpieniem do turnieju gracze muszą włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe na swoim koncie Epic oraz mieć konto na co najmniej 30 poziomie. Pełne zasady turnieju można znaleźć na stronie z oficjalnym regulaminem J Balvin Cup


Macie zaproszenie na fiestę!

Od 27 sierpnia do 9 września możecie imprezować non-stop podczas „La Fiesta”, czyli zainspirowanego twórczością J Balvina wydarzenia fanowskiego autorstwa Iscariote! (Uwaga: Stworzone przez Iscariote, dedykowane J Balvinowi wydarzenie „La Familia” pojawi się ponownie między 24 a 31 sierpnia). Poniżej możecie zobaczyć, co czeka was w La Fiesta!

Fortnite J Balvin La Fiesta Experience

Czas na odrobinę koloru z najnowszym dodatkiem do serii Ikony Fortnite.