Przedstawiamy Światy imprezowe w Fortnite

30.11.2021
Przez: Twórcy Fortnite

Twórcy,

Pragniemy zaprezentować wam nowe przygody: światy imprezowe. Zostały one zaprojektowane jako miejsca, w których gracze mogą spotykać się, grać w zabawne minigry i zawierać nowe znajomości. Oto dwa przykłady światów imprezowych, które powstały we współpracy z Epic:

Walnut World – autor: fivewalnut (kod wyspy: 9705-9549-4193)

Wyruszcie do Walnut World – parku rozrywki, w którym możecie spotykać się ze znajomymi lub poznać nowych!
 

Walnut World autorstwa Fivewalnut w trybie kreatywnym w Fortnite


Nocny klub – autor: TreyJTH (kod wyspy: 8868-0043-1912)

Odwiedźcie nocny klub, w którym czekają beztroskie przygody i spotkania towarzyskie. Przyprowadźcie znajomych lub poznajcie nowych!
 

Nocny klub autorstwa Treyjth w trybie kreatywnym w Fortnite


Jaka jest różnica między światami imprezowymi a centrami?

Gracze mogą oczywiście spotykać się w centrach, ale mają one przede wszystkim za zadanie prezentować ciekawe treści i wyspy oraz pomagać graczom w odkrywaniu doznań kreatywnych. Światy imprezowe to przyjemne miejsca przeznaczone do spotkań ze znajomymi i dające możliwość poznania nowych. To przestrzeń, w której możecie się zrelaksować, spędzić przyjemnie czas i pograć w minigry. W odróżnieniu od centrów, w światach imprezowych nie znajdziecie linków do innych wysp i nie służą one do odkrywania. 


Stwórzcie własną przestrzeń do spotkań towarzyskich

To dopiero początek! Gdzie chcielibyście spotykać się ze znajomymi? Pragniemy, byście tworzyli własne światy imprezowe i pokazali nam najwspanialsze miejsca do imprez, jakie tylko przyjdą wam do głowy. Nie możemy się doczekać waszych pomysłów!


Wskazówki dotyczące tworzenia światów imprezowych

Celem jest tworzenie miejsc do wspólnych spotkań i dobrej zabawy w gronie znajomych. Tworząc własne światy imprezowe, zastosujcie się do poniższych wskazówek:

  • Światy imprezowe nie powinny stwarzać atmosfery zagrożenia. Nie powinny skupiać się na walce lub zadawaniu obrażeń. 
  • W światach imprezowych duży nacisk należy położyć na swobodę wyrażania się poprzez emotki, graffiti, zmianę strojów lub inne podobne mechaniki.
  • Światy imprezowe powinny zachęcać do towarzyskiej interakcji, dając graczom możliwość zawierania nowych znajomości lub zapewniając nowe sposoby współpracy z dotychczasowymi znajomymi.

Światy imprezowe będą ewoluować! Z czasem będziemy zmieniać wytyczne dotyczące światów imprezowych, używając informacji i opinii zgromadzonych z istniejących doznań.


Zgłaszanie

Aby zgłosić swój projekt, wystarczy użyć taga „Świat imprezowy” na swojej wyspie i przesłać ją, używając Formularza zgłoszeniowego odkryć w Fortnite

Pamiętajcie, że wszystkie zgłoszenia muszą być oryginalnymi pracami autorskimi, spełniającymi wymogi wyróżnionych projektów z trybu kreatywnego w Fortnite.