Losowanie łupów

25.01.2019
Przez: Twórcy Fortnite
Hej, pogromcy burzy!

Nadchodzi spora zmiana związana z lamami za V-dolce w Ratowaniu Świata... Co się zmieni? Uważamy, że z kupowanych przez was lam powinno wypadać to, czego chcecie, oraz że powinniście mieć możliwość zdobywania świetnych przedmiotów za samo logowanie i granie.

Od samej premiery gry poprawiamy sposoby, w jakie możecie rozwijać swoją kolekcję elementów. Wcześniej wprowadziliśmy pojawianie się łupów w grze, możliwość zdobywania wszystkich przedmiotów niezwiązanych z wydarzeniami wprost z Księgi Kolekcji, ochronę przed duplikatami przedmiotów wypadających z lam oraz zdobywanie nagród za wydarzenia w grze. Teraz jesteśmy gotowi na kolejny duży krok.

Wprowadzamy lamy rentgenowskie! Zastąpią one lamy za V-dolce, a ich zawartość będzie widoczna przed zakupem. Jeśli nie spodoba wam się to, co się w nich znajduje, wystarczy poczekać na codzienne odświeżenie sklepu, po którym zawartość lam się zmieni.

Po wprowadzeniu aktualizacji v7.30 w sklepie można będzie podejrzeć zawartość wszystkich lam za V-dolce bez konieczności ich zakupu.
StW07_LlamaBlog_Screens_Gold_XRay.jpg

Jak to będzie działać?
 1. Nadal będzie można zdobywać lamy w grze, a ich ceny pozostaną bez zmian.
   
 2. Po ulepszeniu lamy cena się nie zmieni – ulepszenie będzie widoczne przed zakupem, a z najtańszej lamy może wypaść dowolny przedmiot. Żadnych niespodzianek – wystarczy poczekać, aż z lamy za 50 V-dolców wypadnie ulubiona broń!
   
 3. Aby chronić przed duplikatami, przedmioty są oferowane na podstawie waszych kont.
   
  • Ochrona przed duplikatami: funkcja wprowadzona w aktualizacji v5.10. Po tym, jak lama wylosuje klasę rzadkości i rodzaj przedmiotu (np. epicki lub legendarny bohater, broń lub schemat), wylosuje ona jeden przedmiot z tej kategorii, którego jeszcze nie ma w waszym ekwipunku ani w Księdze Kolekcji. Dotyczy to epickich, legendarnych i mitycznych bohaterów, epickich i legendarnych schematów oraz mitycznych głównych ocaleńców.
    
  • Przykładowo: jeśli lama wylosuje legendarną (klasa rzadkości) strzelbę (rodzaj), gracz otrzyma legendarną strzelbę, której nie ma w kolekcji. Jeśli gracz posiada wszystkie legendarne strzelby, otrzyma duplikat. Nie będzie losowania z innej kategorii.
    
 4. Określone przedmioty można nadal kupować bezpośrednio za zasoby zdobywane w grze.
   
 5. Przekonajcie się, jak wiele radości może dać otwieranie lam, jeśli wypadają z nich tylko przedmioty, których chcesz!

Ta nowa funkcja oznacza, że nie będzie można kupować kilku lam za V-dolce naraz. Wprowadzamy tę zmianę, aby nagrody wypadające z poszczególnych lam były widoczne, dzięki czemu będziecie mieć większy wybór w otwieraniu lam.
StW07_LlamaBlog_Screens_Gold_Inspect.jpg

Minilamy oraz lamy z wydarzeń nie będą lamami rentgenowskimi i będą działać normalnie. Można je zachować jako normalne lamy, by potem otwierać wiele lam naraz, korzystając ze zdobytych w grze zasobów.

Ponadto wszyscy gracze w kampanii Ratowanie Świata otrzymają 5 darmowych żetonów ulepszania lam, aby wypróbować nowy system. Zajrzyjcie do sklepu z przedmiotami! Pamiętajcie, że wasze lamy rentgenowskie są odświeżane codziennie!

Dziękujemy za udział w Ratowaniu Świata! Niebawem podamy więcej informacji.