Noc filmowa na Dużym Ekranie na Królewskiej Imprezie: Incepcja, Batman – Początek lub Prestiż

24.06.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Cześć,

Napotkaliśmy pewne trudności techniczne i nasza testowa Noc filmowa nie będzie dostępna w Kanadzie oraz Puerto Rico. Wyciągniemy wnioski z tego doświadczenia i postaramy się, aby kolejne wydarzenie miało zasięg globalny.


Róbcie popcorn! W ten piątek, 26 czerwca, będziemy testować Noc filmową na Dużym Ekranie na Królewskiej Imprezie. Nasza propozycja to limitowana liczba pokazów w Fortnite jednego z trzech pełnometrażowych filmów Christophera Nolana: Incepcji, Batmana – Początku lub Prestiżu.

Poruszanie się w gąszczu praw do dystrybucji w różnych krajach i językach to nie lada wyzwanie. Zależało nam na tym, by w pierwszej, próbnej edycji Nocy filmowej wzięło udział jak najwięcej osób. To, który tytuł będziecie mogli obejrzeć, zależy od kraju i niestety nie mogliśmy dotrzeć z pokazami do wszystkich. Wierzymy, że możliwość spotkania się ze znajomymi i rodziną na wspólnym seansie na Królewskiej Imprezie to świetny pomysł i sprawdzamy, co możemy zrobić, by więcej osób z całego świata mogło brać udział w tego typu wydarzeniach w przyszłości.

Aby poznać godziny pokazów, sprawdźcie pełny harmonogram. Udostępnimy też napisy. Jeśli chcecie je włączyć, wykonajcie instrukcję z przewodnika po ustawieniach dźwięku. I pamiętajcie, że tak jak w zwykłym kinie, transmitowanie i nagrywanie filmów w trakcie pokazu jest zabronione, dlatego dopilnujcie, by cała wasza grupa była na miejscu! Wszelkie transmisje i nagrania tych filmów będą podlegały przepisom prawa antypirackiego i ustawy DMCA.

Kiedy będziecie już gotowi do obejrzenia jednego z zaplanowanych pokazów, wskoczcie na Królewską Imprezę i udajcie się do Dużego Ekranu. 

Fortnite Party Royale Big Screen

Bawcie się dobrze!