Fortnite na PAX West 2018

20.08.2018
Przez: Twórcy Fortnite

Przed nami kolejna duża impreza Fortnite – użyjcie hasztaga #FortnitePAXWest i powiedzcie o niej znajomym!

Gdzie wylądujemy?

W centrum Seattle! Będziemy na PAX West 2018 od piątku, 31 sierpnia, do poniedziałku, 3 września z masą atrakcji dla graczy solo i oddziałów. Znajdziecie nas na zewnątrz, u zbiegu 8th Avenue i Pine Street, i na pierwszym piętrze centrum kongresowego Washington State („Yakima”). Będziecie mogli także oglądać transmisję ostatnich rozgrywek w serii turniejów Summer Skirmish – na żywo na PAX West!

Turniej Fortnite Summer Skirmish

PAX West to miejsce zakończenia turnieju Summer Skirmish i każdy z uczestników PAX West będzie miał możliwość wzięcia udziału w potyczkach na żywo z pulą nagród o łącznej wysokości 1 5000 000 USD! Do gry będzie można się zapisać na parkingu centrum kongresowego u zbiegu 8th Avenue i Pine Street, każdego dnia, od 8:00 rano.

BR05_16-9_SummerSkirmish_Blue.jpg

Każdy z trzech pierwszych dni PAX West rozpocznie się trzema rundami rozgrywek kwalifikacyjnych, po których nastąpią nocne kwalifikacje finałowe. Kwalifikacje finałowe transmitowane będą na wszystkich kanałach Fortnite między 18:00 a 21:00 czasu lokalnego. 33 najlepszych graczy wyłonionych w trakcie każdej z rozgrywek nocnych zawalczy o Królewskie Zwycięstwo podczas meczów finałowych na PAX West, które odbędą się w poniedziałek, 3 września. Wszystkie poniedziałkowe mecze będą transmitowane na oficjalnych kanałach Fortnite, od 23:00 do 15:00 czasu lokalnego.

Oglądajcie rozgrywki na żywo na:

Golfowe Gniazdko NA ŻYWO

Zbierzcie oddziały – na PAX West czeka na was mnóstwo dobrej zabawy w klimacie Fortnite. Przyjdźcie do centrum kongresowego „Yakima” i zagrajcie w minigolfa na 9 dołków rodem z Golfowego Gniazdka, a otrzymacie wyjątkowy zestaw czterech przypinek Fortnite z serii Pinny Arcade!

01_Overview.jpg

Jeżeli jesteście zainteresowani oglądaniem transmisji turniejowej na żywo podczas PAX West, udajcie się na róg 8th Avenue i Pine Street. Czeka tam na was strefa kibica, foodtrucki i sklep z wyjątkowymi gadżetami Fortnite!

Krąg się zamyka... Do zobaczenia w Seattle!