Polecajcie znajomych, grajcie razem i zdobywajcie nagrody

25.10.2021
Przez: Twórcy Fortnite

Aktualizacja: 

Z przyjemnością ogłaszamy, że beta programu Poleć znajomego została przedłużona! Możecie zapisywać się do niego do godz. 5:59 11 stycznia 2022 roku i wykonywać zadania gwarantujące nagrody do godz. 5:59 16 marca 2022 roku.
 Rozpoczyna się wersja beta naszego programu Poleć znajomego! Zarejestrujcie się wraz z uprawnionymi znajomymi pomiędzy godz. 16:00 25 października, a godz. 5:59 11 stycznia, by zdobyć fantastyczne nagrody w grze, wykonując wspólnie zadania do godz. 5:59 16 marca. To proste: 

  • Zarejestrujcie się na stronie programu Poleć znajomego, używając swojego konta Epic
  • Zaproście poprzez stronę (zgodnie z poniższym opisem) maksymalnie 5 uprawnionych znajomych do wspólnej gry w Fortnite 
  • Razem wykonujcie zadania w grze
  • Zdobywajcie nagrody, w tym strój Tęczowa Ścigaczka.

Przedmioty z programu Poleć znajomego

Rejestracja, zapraszanie znajomych i zdobywanie nagród

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie programu Poleć znajomego polecający mogą zapraszać znajomych (czyli polecanych), by zdobywać punkty w ramach wspólnej gry w Fortnite. Aby zostać poleconym, gracz musi mieć rozegrane mniej niż 120 minut w głównym trybie Fortnite: Battle Royale (tzn. solo, w parach, w trójkach lub oddziałach) w ciągu ostatnich 30 dni. 

Polecający i polecani mogą zdobywać punkty zgodnie z informacjami na stronie internetowej programu, ale sposoby zdobywania punktów to m.in.: wspólne rozegranie meczu w Fortnite, zdobywanie likwidacji w Battle Royale lub awansowanie konta Fortnite. Dla jasności, jeśli bierzecie udział w programie jako polecający, nie będziecie mieć możliwości znalezienia się w nim ponownie jako polecany (i odwrotnie).

Aby wziąć udział w programie, zarówno polecający, jak i polecani muszą być znajomymi w grze. Tylko polecający mają obowiązek rejestracji na stronie internetowej programu, ale polecani również mogą się zarejestrować, jeśli chcą sprawdzić swoje postępy. 

Punkty zdobyte podczas gry z polecającym/polecanym będą kumulować się aż do osiągnięcia pewnych określonych progów. Kiedy to nastąpi, polecający i/lub polecany otrzyma nagrodę przewidzianą za dotarcie do danego progu. Na przykład za ukończenie ostatniego wyzwania, wymagającego awansowania kont polecającego i polecanego w Fortnite na 60 poziom, uczestnicy mogą odblokować strój Tęczowa Ścigaczka! Pamiętajcie, że polecający mogą brać udział w programie z maksymalnie 5 różnymi polecanymi, a każdy uczestnik (zarówno polecający, jak i polecany) może zdobyć daną nagrodę tylko raz. 

Szczegóły na temat programu i wymagań uczestnictwa znajdziecie w Szczegółowych informacjach dotyczących uczestnictwa w programie Poleć znajomego w Fortnite.

Wersja beta programu Poleć znajomego