Sezon 5

12.07.2018
Przez: Twórcy Fortnite

Cześć wszystkim!

Sezon 5 jest już dostępny! Wskakujcie do gry i zobaczcie Fortnite, jakiego jeszcze nie było.

ŚWIATY ZDERZAJĄ SIĘ

W sezonie 5 wprowadzamy całe mnóstwo zmian na mapie! Na wyspie pojawiły się statek wikingów, placówka pustynna i prastare statuy, zmieniając znany nam świat Fortnite. Ponadto w grze zawitał pierwszy pojazd dla czterech osób! Załadujcie się z całym oddziałem do żwawego TWG (terenowego wózka golfowego) i razem odkrywajcie nowe lokacje i sekrety. Możliwości są nieograniczone!

AKTUALIZACJA MAPY

Susza zagościła na Mokrych Moczarach! Znajdziecie tam teraz placówkę pustynną, po brzegi wypełnioną łupami i okazjami.

BR05_POI_1920x1080_Desert.jpg

KARNET BOJOWY SEZONU 5

Nowy sezon oznacza zupełnie nowy karnet bojowy, wypchany ponad setką nowych nagród. Jest już dostępny w grze w cenie 950 V-dolców.

Natychmiast otrzymacie dwa unikatowe stroje, a potem w trakcie gry będziecie awansować karnet bojowy, by zdobyć do 100 nagród o łącznej wartości ponad 25,000 V-dolców. Podobnie jak przy poprzednich karnetach dostępne będą wyzwania tygodniowe, których kończenie pozwoli szybciej awansować i zgarniać nagrody. Ukończcie odpowiednio dużo wyzwań tygodniowych, by odkryć nagrody unikatowe!

Nie wiecie, czym jest karnet bojowy? Obejrzyjcie wideo poniżej.

SPOŁECZNOŚĆ TWÓRCÓW

Publikujemy zestaw elementów, który możecie wykorzystać, by tworzyć fantastyczną nową zawartość w trakcie sezonu 5. Pobierzcie go!

ZACZYNAJCIE

Nie możemy się doczekać, aż odkryjecie wszystko, co przygotowaliśmy dla was w sezonie 5. Oto kilka wskazówek dla nowicjuszy:

  • Budowanie to wasz sprzymierzeniec – Postawcie mur, który zatrzyma kule albo wznieście schody, po których dostaniecie się do skrzyni na strychu!
  • Starcia wybierajcie z głową – To żaden wstyd kryć się w krzakach, by bezpiecznie przeczekać walną bitwę. Atakujcie w stosownym momencie!
  • Odkrywajcie mapę – Świat gry pełen jest przedmiotów, które pomogą wam zgarnąć Królewskie Zwycięstwo i awansować konto. Znajdźcie świeże jabłka, które przywrócą wam zdrowie. Albo gnomy – by ukończyć wyzwanie.

Do zobaczenia w busie bojowym!