Wydarzenie Dziel się Miłością

7.02.2019
Przez: Twórcy Fortnite

Miłość wisi w powietrzu! Wspólnie uczcijmy Walentynki wydarzeniem Dziel się Miłością #ShareTheLove. Wskakujcie do gry, bo od 8 do 27 lutego czekają w nim specjalne nagrody i wyzwania.

Premia w Wesprzyj Twórcę

Gracze, którzy już wspierają twórcę, lub pomiędzy 8 i 22 lutego (EST) wpiszą kod twórcy, otrzymają za darmo malowanie, Przytulne Serca. Swoje malowanie otrzymacie w dniu premiery aktualizacji 7.40. Bez obaw, mamy to pod kontrolą.

Wskakujcie do Fortnite i dzielcie się miłością z waszym ulubionym twórcą!

BR07_Social_ShareTheLove_SAC_Wraps-(1).jpg

Wyzwania i nagrody Dogrywki

Ukończyliście wszystkie 10 wyzwań tygodnia i wciąż wam mało? Mamy coś dla was! Wraz z aktualizacją v7.40 wszyscy gracze otrzymają dostęp do nowych wyzwań Dogrywki. Ukończcie je przed końcem sezonu i zgarnijcie 5 nowych nagród, w tym malowanie Walentynki i smugę Pnącza.

Ponadto nagrodami za wyzwania Dogrywki dla posiadaczy Karnetu bojowego będą nowe style Troga, Śnieżynki i Piżamki.

BR07_Social_ShareTheLove_OvertimeChallenge_Skins.jpg

Weekendy z podwójnymi PD

Przez całe weekendy 15 - 17 i 22 - 24 lutego wszyscy będą otrzymywać podwójne PD. Awansujcie swoje karnety bojowe zanim skończy się sezon!

Nawałnica wyróżnionych wysp

Uczcimy talent naszych twórców zmieniającym się zestawem wyróżnionych wysp, pojawiających się w trybie kreatywnym... Każdego. Kolejnego. Dnia. Nawałnica wyróżnionych wysp zacznie się 12 lutego, a zakończy 22 lutego (EST). Wyraźcie swoje poparcie codziennie wskakując w tryb kreatywny i grając ze znajomymi.

Rywalizacja w Fortnite

Ogłaszamy początek serii rozgrywek „Dziel się Miłością”. W weekend 9 i 10 lutego odbędą się serie kwalifikacyjne, które na podstawie osiągnięć przeniosą najlepszych graczy do wyższych dywizji. Podczas rozgrywek Dziel się Miłością zostanie użytych kilka nowych funkcji, z któych część zostawnie wprowadzona przy starcie aktualizacji v7.40.

Rywalizacja będzie podzielona na cztery odrębne dywizje, grające równolegle co dzień:

[Dywizja otwarta] -> [Dywizja półprofesjonalna] -> [Dywizja profesjonalna] -> [Dywizja mistrzowska]

Gracze zakwalifikują się do następnej dywizji, zdobywając znaczek w trakcie dowolnej dziennej sesji. Gracze, którzy zdołają zdobyć znaczek w sesji dywizji mistrzowskiej, zostaną zaproszeni do finałów dywizji mistrzowskiej, które odbędą się 23 i 24 lutego.
Szukajcie nowych graffiti dla każdej dywizji serii rozgrywek Dziel się Miłością!

BR07_News_Thumbnail_ShareTheLoveSeries.jpg

Dziel się Miłością

W tym wydarzeniu chodzi o ciebie i twój oddział. Miłej zabawy! Wydarzenie Dziel się Miłością (#ShareTheLove) zakończy się 27 lutego, tuż przed początkiem Sezonu 8.

Dziękujemy. <3

– Twórcy Fortnite