Seria „W świetle reflektorów”: Slushii – wskazówki dla twórców

22.09.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Aktualizacja (24 września 2020)

Z powodu nieoczekiwanych okoliczności związanych z prawami do dystrybucji, twórcy publikujący na YouTube zawartość wykorzystującą koncert Slushii’ego z soboty 26 września, mogą spotkać się z roszczeniami dotyczącymi praw autorskich. Wciąż staramy się znaleźć możliwość wsparcia twórców i poinformujemy was, kiedy będziemy wiedzieć więcej na ten temat.

Przygotowaliśmy kilka wskazówek dla twórców w związku z sobotnim koncertem „W świetle reflektorów”, na którym wystąpi Slushii. Pomogą wam one zapewnić fanom możliwie najlepsze wrażenia z transmisji wydarzenia.

 • Możecie transmitować i udostępniać koncert na YouTube od 26 września do 2 października, bez ryzyka naruszenia praw autorskich ani utraty wpływów ze względu na treści z wydarzenia „W świetle reflektorów”. Po upływie siedmiu dni wasze filmy nie będą już generować zysków, ale nie powinny zostać zablokowane ani usunięte. 
  • Jeśli wasze filmy zostaną zablokowane przed 2 października z powodu naruszenia praw autorskich, kontaktujcie się bezpośrednio z posiadaczami tych praw.  
 • Współpracowaliśmy z naszymi partnerami, by ułatwić twórcom z programu Wesprzyj Twórcę udostępnianie pokazu swoim fanom. 
  • UWAGA: Przed rozpoczęciem koncertu 26 września o godz. 23:00 czasu polskiego wasz kanał YouTube musi być połączony z kontem Wesprzyj Twórcę. 
  • Jeśli chcecie dodać kanał YouTube do istniejącego konta Wesprzyj Twórcę, wyślijcie zgłoszenie do działu pomocy (tutaj). 
   • Nie możemy w tej chwili przyjąć nowych twórców do programu Wesprzyj Twórcę. Śledźcie stronę i kanały społecznościowe Fortnite, by wiedzieć, kiedy ponownie ruszy rekrutacja.