Lewa wkracza na ring w majowej Ekipace Fortnite

17.05.2022
Przez: Twórcy Fortnite

AKTUALIZACJA (17 maja 2022)

To nie był żart, gdy mówiliśmy, że Lewa nie pokazała jeszcze wszystkiego!

Majowa Ekipaka zawiera teraz powalająco elegancki styl Krystaliczny stroju Lewa, plecaka Kontruderzenie i kilofu Łukorbacz. Oba style tych elementów możecie przełączać w szafce.

PL Subs Southpaw2 Cosmetic

Ponadto posiadacze Ekipaki z maja 2022 roku otrzymali trzy ekrany wczytywania oraz muzykę z lobby. Dostaną je wszyscy gracze, którzy zgarną majową Ekipakę w czasie jej dostępności. 

Ekran wczytywania: „Pojawia się nowy zawodnik”

PL FNC Southpaw LS01 Social

Ekran wczytywania: „Mistrz gwałtownego napadu”

PL FNC Southpaw LS02 Social

Ekran wczytywania: „Ukoronowanie mistrzyni”

PL FNC Southpaw LS03 Social

Muzyka z lobby: „Wbijamy i gasimy światła” (+ wersja instrumentalna!)

A na koniec: zobaczcie drugą część zwiastuna Lewej!

 ORYGINALNY ARTYKUŁ (27 kwietnia 2022)

Korzyści dla członków Ekipy Fortnite:


 

Słabszego nie da się nie kochać.

Choć zaczyna od zera, dostępna w Ekipace na maj 2022 Lewa, jest lepsza, niż można się było spodziewać. Oglądajcie, jak wspina się na sam szczyt! Subskrybenci Ekipy Fortnite otrzymają tę Ekipakę około godz. 2:00 1 maja 2022 r. 


Majowa Ekipaka: Lewa nie pokazała jeszcze wszystkiego

PL Subs Southpaw Cosmetic Reheat IG

Lewa gra długodystansowo. Chociaż majowa Ekipaka zawiera strój Lewa, plecak Kontruderzenie i kilof Łukorbacz, to nie koniec niespodzianek. W dalszej części miesiąca posiadacze Ekipaki na maj 2022 otrzymają dodatkowe ekrany wczytywania dokumentujące drogę bohaterki na szczyt, muzykę z lobby i inne rzeczy!


Więcej korzyści dla członków Ekipy Fortnite: karnet bojowy Sezonu 2, comiesięczne V-dolce i Ekipaka na kwiecień!


Karnet bojowy Sezonu 2 w Rozdziale 3

Jedną z zalet Ekipy Fortnite jest natychmiastowy dostęp do karnetu bojowego bieżącego sezonu. Oznacza to, że aktywni subskrybenci automatycznie otrzymają karnet bojowy Sezonu 2 w Rozdziale 3. Jeśli zakupiliście karnet bojowy Sezonu 2 w Rozdziale 3 przed rozpoczęciem subskrypcji w tym sezonie, jednorazowo zwrócimy po 950 V-dolców na wasze konta.

Karnet bojowy Sezonu 2 w Rozdziale 3 Fortnite


1000 V-dolców co miesiąc

Aktywni subskrybenci Ekipy Fortnite otrzymują co miesiąc 1000 V-dolców! Są one przyznawane w dniu rozliczenia subskrybenta*. Zaczynasz subskrypcję 27 kwietnia 2022 roku? Po rozpoczęciu subskrypcji otrzymasz 1000 V-dolców, następnie (pod warunkiem utrzymania subskrypcji) 1000 V-dolców 27 maja 2022 r., 27 czerwca 2022 r. i tak dalej.

Pamiętajcie: V-dolce nie są dołączane do comiesięcznej Ekipaki, ponieważ otrzymujecie je w dniu rozliczenia.


Kwietniowa Ekipaka: Sayara wciąż obserwuje

Zawsze bądźcie czujni. Chociaż nosi kaptur i maskę, zmysły Sayary z kwietniowej Ekipaki pozostają wyostrzone. Czaicie się na jej strój, ale nie macie go jeszcze w swojej kolekcji? Nie martwcie się – kwietniowa Ekipaka pozostanie dostępna do 1 maja, godz. 1:59 (czyli do momentu przekazania graczom Ekipaki na maj).

PL Subs Sayara Cosmetic

Poza strojem Sayary, kwietniowa Ekipaka zawiera ostry (choć specyficznie) plecak Kły Sayary, zamaszysty kilof Dwie Maczety i przypominające o Sayarze malowanie Wzrok Sayary.PL 15BR Subs FollowUp Social 1920x1080

Ekipę Fortnite można zasubskrybować w grze – przez sklep lub zakładkę karnetu bojowego. Więcej informacji na temat subskrypcji znajdziecie w pytaniach i odpowiedziach nt. Ekipy Fortnite!

Uwaga: Aby odebrać majową Ekipakę, należy zalogować się na platformie, na której pierwotnie dokonano zakupu, jeśli upłynęło ponad 30 dni od ostatniego logowania się na tej platformie. 

*Opłata w wysokości 47,99 PLN jest pobierana co miesiąc aż do anulowania subskrypcji. Usługę można anulować w dowolnej chwili. Pełne informacje na temat subskrypcji można znaleźć wWarunkach subskrypcji. Pamiętajcie, że ceny subskrypcji Ekipy Fortnite w określonych regionach niedługo zostaną zaktualizowane, by dopasować je do reszty nowego cennika. Przeczytajcie nasz wpis o zmianach w cenniku, by poznać szczegółowe informacje.