FAQ Wesprzyj Twórcę

3.11.2018
Przez: Zespół Fortnite
Czym jest Wesprzyj Twórcę?

Program Wesprzyj Twórcę nagradza twórców za promowanie gier i ich autorów. Twórcy zarabiają pieniądze na każdej grze zakupionej przez ich fanów w sklepie Epic Games i z V-dolców wydanych w Fortnite. Wskaż ulubionego twórcę, a my zajmiemy się resztą.

Jak mogę wesprzeć twórcę?

Sklep Epic Games

Możesz skorzystać z linku, który znajdziesz w treściach ulubionego twórcy lub wpisać jego tag twórcy podczas zakupów w sklepie Epic Games.

W Fortnite

Przejdź do sklepu z przedmiotami w Battle Royale lub zakładki Łupy w kampanii Ratowanie Świata i wybierz opcję „Wesprzyj twórcę”. W okienku dialogowym wpisz tag wybranego przez ciebie twórcy. Będziesz dzielić się częścią wydanych przez ciebie V-dolców ze wskazanym twórcą tak długo, jak długo będzie pozostawać twoim wybranym twórcą. Obejmuje to wszystkie V-dolce, które udało ci się zdobyć (w trakcie gry, akcji lub konkursów), a także te, które zostały zakupione w sklepie.
Jacy twórcy mogą brać udział w programie?

Twórcy filmów, streamerzy, autorzy opowiadań, graficy, cosplayerzy, muzycy i animatorzy społeczności. Szukamy twórców, których łączy zamiłowanie do świetnych gier. Jeżeli jesteś twórcą i chcesz sprawdzić kryteria programu, przejdź na dedykowaną stronę.