Podbijcie niebo w sezonie 7!

30.11.2018
Przez: Twórcy Fortnite
 

Sezon 7 zaczął się zderzeniem z tajemniczą górą lodową. Na wyspie nastała zima, która wprowadziła mnóstwo zmian na mapie. Przemieszczanie się do i z wysoko położonych punktów ułatwią tyrolki. Na spragnionych dreszczyku mroźnych emocji czekają nowe Lodowe Lądowiska i placówki ekspedycyjne, w których znajdziecie samoloty Burzoloty, pozwalające podbić niebo. Czeka na was wiele nowych obszarów i sekretów do odkrycia, więc lepiej uważajcie.

Nowy sezon to także nowy karnet bojowy. Ponad 100 wyjątkowych nagród do zgarnięcia – nadal za 950 V-dolców. Po zakupie karnetu bojowego sezonu 7 natychmiast otrzymacie progresywne stroje Zenita i Pumy, które możecie awansować, by odblokowywać ich nowe warianty.
Dodaliśmy także nowy typ elementów kosmetycznych: malowania! Dzięki nim zmienicie wygląd broni, pojazdów i samolotów tak, by pasowały do waszych ulubionych strojów. Posiadacze karnetu bojowego otrzymają także wcześniejszy dostęp do własnej wyspy w trybie kreatywnym. To całkowicie nowe miejsce, w którym wraz ze znajomymi możecie zbudować Fortnite waszych marzeń.

Zespół Epic Games wybiera się tej zimy na zasłużony urlop, dlatego sezon 7 będzie przedłużony o dwa tygodnie i zakończy się 28 lutego. W czasie tej przerwy nadal możecie się spodziewać aktualizacji, w których znajdziecie nowe przedmioty i wyzwania. Możecie liczyć na mnóstwo radochy jeszcze przed Nowym Rokiem!

Zestaw elementów Fortnite został uzupełniony o grafiki z sezonu 7. Pobierzcie go i wykorzystajcie, by tworzyć własne treści. Dziękujemy za waszą kreatywność i pasję w Fortnite!