„Koniec” – finałowe wydarzenie Rozdziału 2 Fortnite

24.11.2021
Przez: Twórcy Fortnite

Po ukończeniu Zbieżności Królowa Sześcianów przygotowuje się do ostatecznej walki o wyspę, po której nic już nie będzie takie samo. Zgarnijcie broń i walczcie z najpotężniejszą niszczycielką wszechświata. Dołączcie do „Końca” – wydarzenia w grze, które odbędzie się tylko raz – i walczcie o swoje dziedzictwo.

„Koniec” to finał Rozdziału 2 w Fortnite. To klimatyczne wydarzenie odbędzie się 4 grudnia o 22:00 czasu polskiego, kiedy to gracze zmierzą się z Królową Sześcianów w ostatnim starciu o losy wyspy. 
 


Zbierzcie oddział ze znajomymi i graczami z całego świata, by walczyć ze skażeniem z Ubocza. „Koniec” obsługuje duże ekipy (do 16 graczy w kolejce), więc zabierzcie ze sobą cały oddział. Pamiętajcie, by zalogować się wcześniej – gracze będą mogli wskoczyć do trybu „Koniec” na 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
 

„Koniec” to wydarzenie w grze, które odbędzie się tylko raz. Twórcy i gracze, którzy chcieliby jeszcze raz przeżyć ostatnie chwile Rozdziału 2 Fortnite, powinni podjąć odpowiednie działania, by zarejestrować i zarchiwizować swoje przeżycia, ponieważ powtórki nie będą dostępne. Kiedy „Koniec” się zacznie, gracze nie będą mogli edytować ustawień gry, więc przed dołączeniem do wydarzenia dostosujcie opcje grafiki tak, by uzyskać preferowany efekt. Sezon zakończy się dzień wcześniej, dlatego też gracze, którzy zalogują się przed końcem sezonu otrzymają nagrodę 225 000 PD.

Aby uwiecznić „Koniec”, gracze odpierający atak Królowej Sześcianów poprzez udział w wydarzeniu otrzymają specjalny ekran wczytywania i malowanie!
 

Co warto ukończyć w Sezonie 8 Rozdziału 2 przed wydarzeniem „Koniec”?


Podobnie jak w każdym sezonie, warto dokończyć pozostałe zadania i odblokować pozostałe nagrody przed końcówką sezonu (w tym przypadku do 4 grudnia o 22:00 czasu polskiego). Oto kilka przykładów:
  • Ukończenie strony 1 karty medali Królowej Sześcianów oraz 2 zadań
  • Zbieranie butelek tuszu i Tęczowego Tuszu, by odblokować więcej stylów Rysunkowej Ryby
  • Wymiana pozostałych gwiazdek bojowych za nagrody
Należy pamiętać, że wszelkie niewykorzystane gwiazdki bojowe zostaną automatycznie wymienione na najwcześniej dostępne nagrody. Nie otrzymacie jednak w ten sposób stylów Rysunkowej Ryby zdobywanych za Tęczowy Tusz i butelki tuszu, które trzeba zgarnąć przed końcem sezonu. Ale bez obaw – zadania z pakietów takich jak pakiet zadań Cmentarny Drift zostaną przeniesione do kolejnego sezonu.

Nie zabierzecie ze sobą również sztabek. Dlatego od 30 listopada, od godz. 15:00 czasu polskiego, podczas tygodnia z Pudłem Promocji obetniemy ceny wszystkich usług świadczonych przez postacie oraz ceny przedmiotów egzotycznych.

PL 18BR PowerLeveling Kevin Social

Aby zakończyć Rozdział 2 w wielkim stylu, między 27 listopada, godz. 1:00, a 30 listopada, godz. 1:00 czasu polskiego, odbędzie się weekend z superawansowaniem, dzięki któremu nadrobicie postępy w Sezonie 8! Zalogujcie się, by zgarnąć pulę doładowania PD i ukończcie swój karnet bojowy. Wszyscy gracze, którzy zalogują się od dziś, otrzymają również nagrodę 225 000 PD!

Finał Rozdziału 2 w Fortnite już blisko, zatem czas przygotować się na „Koniec”.