Ostatnia z Pierwszych z Mroku: Sierra daje sobie radę w listopadowej Ekipace

27.10.2021
Przez: Twórcy Fortnite

Korzyści dla członków Ekipy Fortnite:

 Sierra, trzecia i ostatnia członkini Pierwszych z Mroku, mści się za swoją przeszłość w Mroku.

Sierra uderza w listopadowej Ekipace Fortnite na 2021 rok u subskrybentów Ekipy od 1 listopada, około godz. 1:00 czasu polskiego.

PL 18BR Subs FirstShadows3 Social Social


Zostańcie surwiwalistami z listopadową Ekipaką

Sierra zawsze dba o siebie, nawet jako członkini Pierwszych z Mroku. Poza jej strojem listopadowa Ekipaka zawiera dobrze wyposażony plecak Torba Wypadowa Sierry, kilof Ząbkowane Zębostrza (wykuty ze stali zebranej w domu, w którym spędziła dzieciństwo), malowanie Lśniąca zemsta (ozdobione charakterystycznym dla niej wzorem) i ekran wczytywania Zemsta Sierry.

I choć na to nie wygląda, Sierra ma też kolorową część osobowości: strój, plecak i kilof zawierają różowo-niebieskie warianty Burzliwe.

PL 18BR Subs FirstShadows3 Cosmetics Social

Ekran wczytywania Zemsta Sierry:

Sierra's Vengeance Loading Screen

Ponadto subskrybenci, którzy zbiorą całą trójkę Pierwszych z Mroku, otrzymają dodatkowy styl dla każdej z postaci przy okazji aktualizacji 18.40.

PL Subs FirstShadows LS Social


Więcej korzyści dla członków Ekipy Fortnite: styl kilofu, Zestaw klasyczny, karnet bojowy Sezonu 8, comiesięczne V-dolce i nie tylko!


Barwny styl kilofu Wybierak na każdą pogodę 

Gniew Królowej Sześcianów przypadł wam do gustu? Aktywni subskrybenci Ekipy Fortnite, którzy zapełnią kartę medali Astronautki Ariany, wykonując zadania z wątku „Łowca potworów” podczas Gniewu Królowej, czeka nagroda w postaci barwnego stylu kilofa Wybierak na każdą pogodę (jako dodatku do jego mrocznej wersji).

PL 18BR Fortnitemares CrewExclusivePickaxe Social

Barwna wersja kilofu Wybierak na każdą pogodę.


Zestaw klasyczny Ekipy Fortnite: ewoluujące plecak i kilof

Za każdy miesiąc aktywnej subskrypcji w Ekipie Fortnite odblokujecie nowy etap Zestawu klasycznego Ekipy Fortnite (łącznie będzie ich sześć). Etapy będą odblokowywane 14 dnia (o 2:00 czasu polskiego) każdego miesiąca subskrypcji.

Etap 1 odblokowuje się po zasubskrybowaniu Ekipy Fortnite. Zestaw obejmuje ewoluujące plecak i kilof. Więcej informacji w artykule poświęconym Zestawowi klasycznemu Ekipy Fortnite na naszym blogu!

PL Subs Social ProgressiveBackBling Social


Karnet bojowy Sezonu 8 w Rozdziale 2

Subskrybenci Ekipy Fortnite zawsze mają natychmiastowy dostęp do karnetu bojowego aktualnego sezonu. Oznacza to, że subskrybenci, którzy będą aktywni w czasie aktualnego Sezonu 8 w Rozdziale 2, automatycznie otrzymają jego karnet bojowy.

Jeśli zakupiliście karnet bojowy Sezonu 8 w Rozdziale 2 przed rozpoczęciem subskrypcji w tym sezonie, jednorazowo zwrócimy po 950 V-dolców na wasze konta.

Fortnite Crew Access to Season 8 Battle Pass


1000 V-dolców co miesiąc

Aktywni subskrybenci Ekipy Fortnite otrzymują co miesiąc po 1000 V-dolców! Są one przyznawane w dniu rozliczenia subskrybenta*. Zaczynacie subskrypcję 27 października 2021 roku? Po rozpoczęciu subskrypcji otrzymacie 1000 V-dolców, następnie (pod warunkiem utrzymania subskrypcji) 1000 V-dolców 27 listopada 2021 r., 27 grudnia 2021 r. i tak dalej.

Pamiętajcie: V-dolce nie są dołączane do comiesięcznej Ekipaki, ponieważ otrzymujecie je w dniu rozliczenia.


Październikowa Ekipaka: numer jeden z Pierwszych z Mroku

Zgarnęliście numer jeden z Pierwszych z Mroku, Płomiennego Wilka, ale nie Świt Chaosu (drugiego członka Pierwszych z Mroku)? Jeśli próbujecie odblokować dodatkowe style dla wszystkich trzech agentów, nie musicie się martwić: Październikowa Ekipaka ze Świtem Chaosu jest dostępna do 1 listopada, do godz. 1:00 czasu polskiego (kiedy gracze zaczną otrzymywać listopadową Ekipakę). 

PL 18BR Subs FirstShadows2 Social Social

Wyposażcie się w tajemniczą materię z październikową Ekipaką: poza strojem Świt Chaosu zawiera ona plecak Syfon na plecy (wypełniony tym czymś, z czego składa się Świt), a także kilof Mutagenna Maczuga. W Ekipace znajdziecie też czarno-czerwone malowanie Światowy Dominator.

Kolejna korzyść z październikowej Ekipaki to dodatkowy ekran wczytywania, Dotyk chaosu

Fortnite A Touch of Chaos Loading Screen

 Ekipę Fortnite można zasubskrybować w grze – przez sklep lub zakładkę karnetu bojowego. Więcej informacji na temat subskrypcji znajdziecie w pytaniach i odpowiedziach nt. Ekipy Fortnite!
 
Uwaga: Aby odebrać listopadową Ekipakę, należy zalogować się na platformie, na której pierwotnie dokonano zakupu, jeśli upłynęło ponad 30 dni od ostatniego logowania się na tej platformie. 
 
*Opłata w wysokości 47,99 PLN jest pobierana co miesiąc aż do anulowania subskrypcji. Usługę można anulować w dowolnej chwili. Pełne informacje, w tym instrukcję anulowania usługi, można znaleźć w Warunkach subskrypcji.