Z nadejściem aktualizacji Stark Industries w Wojnie o Nexus w Fortnite robi się coraz bardziej gorąco

10.09.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Wynalazca Tony Stark wykorzystuje swój geniusz, by rozwiązywać problemy przy użyciu zaawansowanych technologii jako opancerzony Avenger – Iron Man. Witamy w Stark Industries.

W 14.10, czyli aktualizacji Stark Industries, ta słynna budowla wyłania się ze szczeliny między światami i trafia na wyspę, sprowadzając jeszcze więcej supermocy, niebezpieczną nową broń i nowy tryb specjalny, pokazujący waszą potęgę. 


Odkryj Stark Industries

Geniusz. Miliarder. Filantrop. Pewności siebie Tony’ego Starka dorównuje tylko jego smykałka do technologii i interesów. 

Centrum prawdziwej superaktywności, zaawansowana budowla Stark Industries jest już na mapie. Eksploruj ten imponujący kompleks, by zdobywać łupy, a może nawet spotkać bohatera (lub złoczyńcę)…

14BR StarkIndustries POI Social


Uwolnij jeszcze więcej mocy bohaterów

Dzięki aktualizacji Stark Industries wzbogacisz swój arsenał o jeszcze więcej mocy. Przywołaj we wskazane miejsce Uderzenie Mjolnirem Thora, strzelaj impulsami energii i śmigaj w przestworza, używając Rękawic repulsorowych Iron Mana, i nie tylko. 

14BR HeroAbilitiesBlogAsset


Lądują siły Galactusa

Galactus jest coraz bliżej wyspy, a teraz pole bitwy przemierzają jego groźne drony. Drony-zbieracze Galactusa zostały zaprojektowane do zbierania łupów, jednak same również są łupami: gdy zostaną pokonane, wyłączą się i zamienią we własną broń. Nieaktywne zbieracze są bardzo niestabilne i wybuchną, jeśli nie podniesiesz ich dość szybko!


Weź udział w Nokaucie

Wraz z aktualizacją Stark Industries Wojna o Nexus przybiera na sile, wprowadzając nowy tryb, dzięki któremu pokażesz swoje zdolności. Dołącz do innych graczy w nadchodzącym Nokaucie Marvela, wariancie Operacji: Nokaut, w którym twoja drużyna będzie wykorzystywać supermoce, by zwyciężyć w eliminacjach turnieju. 

Fortnite Marvel Knockout Mode

Walka o ocalenie świata trwa: kolejnych wieści na temat Wojny o Nexus w Fortnite wypatrujcie w naszych mediach społecznościowych lub na stronie internetowej Fortnite.com.