FAQ Twitch Prime

28.02.2018
Przez: Twórcy Fortnite

Czym jest Twitch Prime?
Wszyscy członkowie Amazon Prime posiadają także konto Twitch Prime, w ramach którego mogą odblokowywać za darmo fantastyczne łupy.

Co zrobić, by skorzystać z usługi?
Kliknijcie zakładkę Twitch Prime w ustawieniach waszego konta Twitch, a następnie odpowiedni link lub skierujcie się prosto na dedykowaną stronę Twitch Prime.

Czym jest pakiet Twitch Prime / Fortnite?
Więcej informacji znajdziecie w tym tekście. Najogólniej mówiąc, jako subskrybenci Twitch Prime możecie zgarnąć w Fortnite fajowe łupy.

Miało być za darmo, a jednak trzeba płacić? O co tu chodzi?
Tak, subskrypcja Twitch Prime nie kosztuje was nic, jeśli macie wykupione członkostwo w Amazon Prime. To członkostwo jest jednak płatne osobno.

Czy zdobyte dzięki Twitch Prime przedmioty kosmetyczne zostaną na koncie na stałe?
Tak jest! Po odebraniu nagród Twitch Prime będziecie mogli wskoczyć z nimi sam środek walki!.

Do kiedy można odbierać nagrody?
Na przygarnięcie nagród Twitch Prime macie czas do 30 kwietnia, zdobądźcie je więc, póki możecie!

Czy można odebrać nagrody na komputerze i używać ich podczas gry na PS4?
Tak, pod warunkiem, że wasze konto Epic zostało uprzednio połączone z kontem PS4: wówczas otrzymacie nagrody na obu platformach.

Dodatkowe informacje:

  • Jeżeli gracie na konsoli, nie twórzcie nowego konta, tylko logujcie się przy pomocy danych swojego konta PSN lub XBL.
  • Jeżeli gracie na komputerze, nie próbujcie rozgrywki międzyplatformowej przez łączenie z kontem Xbox.
  • Jeżeli gracie na komputerze i chcielibyście grać także na PS4 (ale nigdy wcześniej tego nie robiliście), pamiętajcie, by przy uruchamianiu gry na PS4 logować się przy pomocy danych konta Epic. NIE twórzcie nowego konta i NIE pomijajcie kroku logowania na konto Epic.
  • Jeżeli gracie na komputerze i PS4 na dwóch różnych kontach, wówczas są to osobne konta i nie da się ich połączyć. Będziecie musieli wybrać jedno, na którym odbierzecie swoje nagrody Twitch Prime.

PAMIĘTAJCIE: Aby dokończyć procedurę odbioru nagród, musicie połączyć swoje konto Twitch z kontem Epic; połączenie konta Amazon Prime z kontem na Twitchu nie wystarczy (Przykład tutaj). Nie zapomnijcie skorzystać z oferty na Twitchu, gdy już połączycie konta Twitch i Epic.