twitchcon 2018

19.10.2018
Przez: Twórcy Fortnite

Fani Fortnite!

Przed nami kolejna duża impreza Fortnite – użyjcie hasztaga #FortniteTwitchcon i powiedzcie o niej znajomym!

Gdzie lądujemy?

W Convention Center w San Jose! Będziemy na TwitchConie 2018 od piątku, 26 października z masą atrakcji dla graczy solo i oddziałów. Znajdziecie nas w McEnery Convention Center w San Jose, w „Sali Fortnite”. Będziecie mogli także oglądać transmisję ostatnich rozgrywek serii turniejów Fall Skirmish – na żywo na TwitchConie!

Finały Fall Skirmish i Stream-Vitational

Podczas imprezy odbędą się dwa turnieje: jeden dla grających w parach, na który zapisać się będzie można przez internet i drugi, Stream-Vitational, do udziału w którym zaprosimy 50 twórców Fortnite i 50 losowo wybranych uczestników TwitchConu. Każdy z turniejów będzie transmitowany na żywo z konwentu. Odwiedźcie nasze stanowisko, usiądźcie wygodnie i kibicujcie ulubionym graczom Fortnite! Wspomnieliśmy już, że będą na was czekać darmowe przekąski?

BR05_Social_FallSkirmish.jpg

Aby dowiedzieć się więcej o rejestracji, zasadach oraz nagrodach, odwiedźcie nasz oficjalny blog poświęcony turniejom na TwitchConie.

Oglądajcie rozgrywki na żywo na:

Golfowe Gniazdko NA ŻYWO

Zbierzcie oddział! Na TwitchConie czeka na was mnóstwo atrakcji. Spróbujcie swoich sił w kursie minigolfa rodem z Golfowego Gniazdka i wbijcie piłkę do dołka za jednym uderzeniem, by otrzymać pełny zestaw znaczków klubowych Fall Skirmish!

Twitchcon_Pins.jpg

Oglądajcie turnieje na żywo, zróbcie sobie zdjęcie z ekipą lub wpadnijcie coś przekąsić w Sali Fortnite. Nie przegapcie sklepiku, w którym znajdziecie okolicznościowe gadżety Fortnite!

Krąg się zamyka... Do zobaczenia w San Jose!

– Twórcy Fortnite