Fortnite i Kid A Mnesia Exhibition

Odblokujcie darmowe przedmioty od zespołu Radiohead, inspirowane interaktywnym doznaniem KID A MNESIA EXHIBITION.

18.11.2021
Przez: Twórcy Fortnite

W ramach uczczenia premiery KID A MNESIA EXHIBITION, prezentowanej przez Radiohead i Epic Games, a stworzonej przez [namethemachine] oraz Arbitrarily Good Productions, gracze Fortnite będą mogli odblokować w grze przedmioty nawiązujące do tego interaktywnego doznania. 

KID A MNESIA EXHIBITION to cyfrowo-analogowy wszechświat „do góry nogami”, stworzony z oryginalnych dzieł sztuki i nagrań, by upamiętnić 21 lat albumów Radiohead Kid A i Amnesiac. Doznanie będzie dostępne do pobrania za darmo na PC oraz PlayStation 5.

Kid A Mnesia Exhibition for PC and PS5


Darmowa muzyka z lobby i ekran wczytywania Radiohead

Gracze, którzy pobiorą KID A MNESIA EXHIBITION na PC lub PlayStation 5 otrzymają muzykę z lobby Radiohead w swojej szafce Fortnite. Utwór ten ma nazwę „Untitled v1” i pochodzi z potrójnego, rocznicowego albumu o tej samej nazwie – Kid A Mnesia.

Uwaga: Jeśli pobieracie KID A MNESIA EXHIBITION na PlayStation 5, sprawdźcie, czy wasze konto PlayStation jest powiązane z kontem Epic, by odebrać muzykę z lobby Radiohead. Po pobraniu produktu na PlayStation 5, musicie zalogować się w Fortnite na swojej konsoli PlayStation 5, by otrzymać muzykę z lobby. 

Fortnite Radiohead Lobby Track

Dodatkowo, od godz. 1:00 19 listopada do godz. 1:00 23 listopada w sklepie Fortnite na wszystkich platformach będzie dostępny ekran wczytywania land of freedom. Ten specjalny ekran ładowania nawiązuje do ikonicznej okładki albumu Kid A.

Fortnite land of freedom Loading Screen

Mamy nadzieję, że spodoba wam się immersyjny wizualnie i muzycznie świat KID A MNESIA EXHIBITION.