Nowa waluta dla graczy nie będących Fundatorami – aktualizacja

17.07.2019
Przez: Twórcy Fortnite
 
Czołem, społeczności Fortnite!

Przedstawiamy wam nowy typ waluty, który pojawił się w grze z aktualizacją 9.40 dla tych z was, którzy nie są Fundatorami. To talony rentgenowskie. Zastąpią one V-dolce graczy nie posiadających Pakietu Fundatora. Talony można zdobyć w ramach nagród za dzienne logowanie, a także wykonując zadania i misje alarmowe. Będziecie mogli za nie kupować wyłącznie lamy rentgenowskie w Ratowaniu Świata. Nowa waluta nie pojawi się w Battle Royale.

Przy zakupie lamy rentgenowskiej z waszego konta w pierwszej kolejności znikną talony rentgenowskie, przed V-dolcami. Jeżeli nie będziecie mieli wystarczającej liczby talonów, system w danej transakcji skorzysta z V-dolców.

Stały dopływ lam to ważny element Ratowania Świata. Tym z was, którzy nie są Fundatorami, daje to szansę na stałe postępy w grze, przy jednoczesnym podwyższaniu mocy oraz poszerzaniu kolekcji już dzięki samemu logowaniu się i grze.

Co to oznacza dla obecnych Fundatorów?

Wszystkie dostępne w tej chwili Pakiety Fundatorów nadal będą zapewniały graczom V-dolce zamiast talonów rentgenowskich za wykonywanie zadań dnia, misji alarmowych i codzienne logowanie. Zmiana ta nie będzie miała wpływu na żadnego gracza będącego już Fundatorem.

Kto jest Fundatorem?

Fundatorem jest każdy gracz, który zakupił którąkolwiek z poniższych edycji Fortnite:
  • Edycja Standardowa (lub wykorzystać kod znajomego)
  • Edycja Deluxe
  • Edycja Super Deluxe
  • Edycja Limitowana
  • Edycja Ultimate

Jak mogę zostać Fundatorem?

Każdy może zostać Fundatorem – wystarczy zakupić Edycję Standardową lub Deluxe gry na stronie Fortnite.com lub w sklepach Xbox i PS4.

Czy kiedy zostanę Fundatorem, moje talony rentgenowskie zmienią się w V-dolce?

Po ulepszeniu gry do edycji Fundatora wszystkie zdobyte talony rentgenowskie można znaleźć w zakładce z zasobami w Zbrojowni, a także wydać je na lamy rentgenowskie. Talony te nie zostaną bezpośrednio wymienione na V-dolce, będziecie jednak mogli kupić za nie lamy rentgenowskie.

Po rozpoczęciu sezonu 10 posiadacze pakietu Xbox Eon nadal będą otrzymywać V-dolce. Ponadto dostaną lamę z ciężarówki trolla, a pozostałe po rozpoczęciu sezonu talony rentgenowskie zostaną wymienione na V-dolce.