Obejrzyj „We the People x More Than a Vote” w Fortnite

24.07.2020
Przez: Twórcy Fortnite

Dołącz do nas w środę 29 lipca na pokazie specjalnym „We the People x More Than A Vote” na Królewskiej Imprezie w Fortnite.
 

Co to jest „We the People”? 

ØPUS UNITED przedstawia „We the People x More Than A Vote” – serię rozmów, podczas których sławy światów sportu i rozrywki spotykają się, by zainspirować młodych ludzi do działania przeciwko kryzysowi tłumienia głosów wyborców, który w nieproporcjonalny sposób dotyka czarne społeczności.

Drugą odsłonę „We the People” prowadzi Cari Champion, a jej gośćmi będą sportowiec Jason Heyward, raper i aktywista Bun B, sportowiec i prezenter sportowy Jalen Rose, aktorka i artystka komediowa Yvonne Orji oraz raper Russ. Program będzie emitowany jednocześnie w Fortnite i Houseparty 29 lipca o godz. 1:00 czasu polskiego.

Po premierze na Królewskiej Imprezie, program „We the People” będzie emitowany wielokrotnie – co dwie godziny przez 22 godziny – przez całą środę 29 lipca.


Darmowa emotka Werwa!

Wszyscy gracze uczestniczący w transmisji „We the People” w Fortnite 29 lipca otrzymają specjalny prezent – darmową emotkę Werwa! Opracowano ją na podstawie tańca przesłanego przez Michaela Mejeha, zwycięzcę konkursu #EmoteRoyaleContest. W tańcu liczy się przede wszystkim energia, a jego choreografię Michael ułożył wspólnie z bratem – Jamiem. Aby otrzymać emotkę za darmo, zaloguj się w Fortnite między godz. 2:00 28 lipca a godz. 2:00 30 lipca! 
 

Uwaga: Prosimy o odnoszenie się z szacunkiem do innych graczy podczas transmisji programu „We the People”. Na czas jej trwania emotki zostaną wyłączone.
 

Jak obejrzeć „We the People” w Fortnite?

1. Uruchom Fortnite w środę 29 lipca przed godz. 1:00 czasu polskiego.
2. Wybierz tryb gry Battle Royale, wybierz Królewską Imprezę i udaj się przed Duży Ekran wyspy.
3. Zaczekaj na rozpoczęcie wydarzenia, które nastąpi o 1:00 czasu polskiego.
4. Kontynuuj dyskusję w gronie znajomych.

Tworzysz treści? Pamiętaj, że treści VOD stworzone na Królewskiej Imprezie mogą zawierać audio, które spowoduje demonetyzację twoich materiałów video.