Zadzierasz ze S.T.A.R.S.? Chris Redfield i Jill Valentine przybywają do Fortnite, by bronić wyspy

23.10.2021
Przez: Twórcy Fortnite

Po przetrwaniu niezliczonych koszmarów w posiadłości Spencera i poza nią weterani jednostki S.T.A.R.S., Chris Redfield i Jill Valentine, trafiają na wyspę, gdzie zmierzą się z potworami Sześcianu z Ubocza. Odpierajcie ataki potworów Sześcianu (i przeciwników), walcząc o przetrwanie z zestawem Drużyna S.T.A.R.S, dostępnym w sklepie Fortnite!


Zestaw Drużyna S.T.A.R.S. z bliska

Niezależnie od tego, czy walczycie z potworami Sześcianu czy też szturmujecie laboratoria UR, nie dawajcie szans siłom zła, wcielając się w entuzjastę głazów, Chrisa Redfielda, i „mistrzynię otwierania zamków”, Jill Valentine. Strój Chris Redfield jest dostępny z alternatywnym stylem Oddział Hound Wolf, opartym na jego starciu w zasypanej śniegiem wiosce, z kolei strój Jill Valentine ma alternatywny styl Raccoon City, nawiązujący do jej desperackiej ucieczki przed bezwzględnym prześladowcą.
 
Fortnite S.T.A.R.S. Team Set Chris Redfield and Jill Valentine
 
Jakie inne przedmioty będziecie mogli wrzucić do swoich szafek? Załóżcie pochodzący prosto z Gór Arklay plecak Zielone Zioło (z alternatywnymi stylami Czerwone Zioło i Niebieskie Zioło), zabierzcie ze sobą maszynę do pisania z plecakiem Zbawcze Klawisze, popisujcie się z kilofem Wypruwacz (stworzonym przez korporację Umbrella nożem przeciwko broni biologicznej) i wymachujcie należącym kiedyś do złoczyńców kilofem Ogłuszacz.
 
A jeśli słowo „umbrella” (czyli parasolka) budzi u was same złe wspomnienia, czas to zmienić z emotką Przechadzka z Parasolką:

Gracze mogą kupić stroje Chris Redfield i Jill Valentine, plecaki Zielone Zioło (wraz z alternatywnymi stylami) i Zbawcze Klawisze w zestawie Drużyna S.T.A.R.S., a także kilofy Wypruwacz i Ogłuszacz oraz emotkę Przechadzka z Parasolką w zestawie sprzętu Drużyna S.T.A.R.S. Zestaw Drużyna S.T.A.R.S zawiera dodatkowo ekran wczytywania Przetrwanie (autorstwa Rodriga Lorenzo):
 
Fortnite S.T.A.R.S. Survival Loading Screen

Kompletne. Globalne. Nasycenie.

 
Wskakujcie do gry jako najnowsi członkowie serii Legend Gamingu.